Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek egy kapcsolatban az anyagi biztonság?

Figyelt kérdés
Fontos egyáltalán? Mit jelent számotokra ez a kifejezés? Együtt lennétek hosszú távon egy olyannal, akivel ez nem valósul meg? Vállalnátok vele gyereket? Itt most nem arra gondolok, hogy minden luxust biztosítson nektek. De pl. ha egy nő akinek rendes állása van átlag fizetéssel, majd összejön egy közmunkással vagy munkanélkülivel, és véletlenül terhes lesz, megszül, nem tud dolgozni a baba miatt, akkor ugye nem nagyon tudnak megélni. Éppen ezért, ha van választási lehetőség, akkor szerintem mindenki inkább olyannal jön össze, akivel nem lesznek ilyen jellegű problémák, mert a másik fél biztosítani tudja a megélhetést. De szerintem ez nem azt jelenti, hogy anyagias lenne. Mit gondoltok erről? Illetve szerintetek a boldogság és az anyagi biztonság mennyire függ össze?

2015. jan. 9. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

azért jó ha a lány keres legalább 200-250-et.


mert így nincs szükség nekem is dolgozni.

2015. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Ha együtt élek valakivel, akkor a költségeken is együtt osztozunk. A gyereket is együtt vállaljuk, és abban a 2 évben sem szeretnék éhen halni, ameddig az ő fizetéséből és a GYEDből kell megélni. Ha választani lehet, akkor olyannal tervezek hosszú távra, akivel ez megvalósulhat, és nem kell nélkülözni, lemondani alap dolgokról. És szerintem összefügg a 2 dolog. Ha nem kell a pénzen problémázni, akkor egy hatalmas gonddal kevesebb van, ezért nyilván boldogabb az ember. A pénztelenség viszont gyakran megmérgezi a kapcsolatot.
2015. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem anyagi biztonságnak nevezném, hanem inkább anyagi egyenlőségnek.


szerintem mire egy párkapcsolat eljut oda, hogy gyerekről lehessen beszélni addig már kiderül, hogy hogy működnek együtt. nos mivel én rendesen dolgozom és egész tűrhetően keresek élek egy bizonyos életszínvonalon ezért zavaró lenne az is, ha a pasi sokkal kevesebbet, de az is, ha sokkal többet keresne. mert így nem csak utazást nem lehet normálisan tervezni, folyamatosan ellentétekbe ütközik az élet, már csak arról is, hogy hol lakjunk, de még egy sima bevásárlás is problémás, mert az is zavarna, ha a pasim folyton olyan dolgokat adna bele a háztartásba, amit én nem engedhetek meg magamnak, de az is, ha ő csak a tesco gazdaságos párizsit tudná megvenni. egy normális férfit pedig zavar az, ha a nő jelentősen többet keres és amúgy hosszútávon én se szívesen pénzelnék egy férfit.


szóval eleve nehezen tudom elképzelni, hogy diplomás dolgozó nőként egy közmunkással éljek és hogy egy ilyen kapcsolat kibírjon annyi időt, ami után egyáltalán szóba jöhet a gyerek.

2015. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!