Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le idegen lányt szüretin majálison stb rendezvényeken? Tudok ilyen rendezvényeket Szekszárdon?

Figyelt kérdés
Van olyan lány, aki az apjával van, vagy anyukájával, vagy barátnőjével.

2019. jún. 5. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

"Leszólítani" a prostikat szokás, a kifejezés amit keresek a "Hogyan ismerkedjek idegen lánnyal" vagy "Hogyan elegyedjek beszélgetésbe" vagy "Milyen apropóval szólítsam meg" amúgy szinte bármivel pár szélsőséges példán kívül.


Szekszárdi napok, vagy ilyesmi? Tuti van ilyen. Gagyi nyári fesztiválok (bár oda füldugóval készülj a várható zenei inzultus miatt, mint a minősíthetetlen cigánymulatós, irigymirigy stb.), "bornapok" ősszel stb.

2019. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Majálison voltam, 4 lány tetszett, de nem mertem oda menni hozzájuk(hozzá).


Ezért lenne jó egy kis tanács.

2019. jún. 5. 16:07
 3/12 érdeklődő63 ***** válasza:
57%
ha nem mersz oda menni semmiképpen ne is menj. ennél jobb tanács nincs neked. élvezetet meg a boroskancsóba keress azt oda viszik nem kell odamenni hozzákeress
2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, bunkó vagy.


Azért nem mertem oda menni mert elutasítanak meg nem tudom hogy szólítsam le őket.


Pár honnapja le szólítottam egy lányt, de sajna elutasított.

2019. jún. 5. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is megyek majd Szekszárdon most a pünkösdi napokra. Nem messze lakok onnan. Ha gondolod írj azt megtanítalak csajozni!
2019. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyugodtan írj privátba.

Meg akkor írok én is egy lányról, miért csinál ilyeneket, remélem te érted.

2019. jún. 5. 18:34
 7/12 érdeklődő63 ***** válasza:
mit pofázol köcsög gyerek? olyan sötét vagy hogy azt se tudod mit kell mondani egy csajnak itt sunyítol hogy más szedjen fel neked nőket és még te ugacc te nyomvadék. látens meleg vagy azér nem tudod mit kell mondani meg azért van a csajoknak hányingerük tőled. ezért kapod a megalázó kopjál le jelzéseket de nem is lesz esélyed ezt egészen biztosra veheted buzzikám
2019. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7 Vegyél vissza a stílusodból te fekete kutya troll.


Én nem azt mondtam hogy meg kell tanítani, csak hogy kezdjem el, mert ilyen rendezvényeken még nem próbáltam.


És nem vagyok meleg, mert már volt nőm.

Mindenki magából indul ki.


Nem szóltam hozzád semmi rosszat, te szóltál be nekem, nem kellet volna bunkó lenni.

Normálisan kedvesen írtál volna nem lenne ez, de sajnos sok magyar (tisztelet a kivétel) csak gyűlölködni tud, inkább segíteni kellene az embereknek, ezt az oldalt azért is találták ki hogy segítsünk.

2019. jún. 5. 19:14
 9/12 érdeklődő63 ***** válasza:
bunkó az aki legyártott az a két zártkerti közmunkás anyád meg apád nyomorult senki. itt jártatod a pofádat de egy nőt nem tudsz megszólítani te nyomvadék . nyugodt lehetsz a csajok ösztönböl elhajtanak ha felfordulsz akkor is ezt verd a tyuk agyadba. más szerezzen nőt mert te szellemi fogyatékos vagy. akkor más is dugja meg világos sunyi paraszt. menjél takarítsd ki a disznóólat büdös tahó majd lehiggadsz utána. ha nem akkor verd ki a kocára ha így is se nyugszol le akkor melegbár. az való neked látens köcsög csak idő kérdése ott leszel otthon
2019. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 érdeklődő63 ***** válasza:
pofádra meg vigyázzál mikor a magyarokat gyalázod világos te utolsó szaarházi csavargó. otthon ugass mert itt kuuss a neved te tetvess senkiházi
2019. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!