Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le idegen lányt szüretin majálison stb rendezvényeken? Tudok ilyen rendezvényeket Szekszárdon?

Figyelt kérdés
Van olyan lány, aki az apjával van, vagy anyukájával, vagy barátnőjével.

2019. jún. 5. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mit szidód a szüleimet, ésszel beszéljél róluk, én se szidtam a tiedet, meg mit szólsz nekem így be, te kezdted a fenyegetést.

Szólítottam már le nőt, de tudód mit, pünkösdin le is szólítok csajt, majálison is majdnem le szólítottam, pályaudvaron le is szólítottam egy lányt. Gyere be Szekszárdra aztán elbeszélgetünk, csak én már ismerem a te fajtádat, csak a szád nagy neked is.

Meg nem beszéltem csúnyán a magyarokról mondtam is tisztelet a kivétel, az azt jelenti aki rendes magyar annak nem szólt csak aki bunkó nagyképű.

Te biztos senkinek se segítenél ha valaki kérne tőled valami segítséget.

Többet nem válaszolok neked, mert hülyéket hagyni kell.


Add ki magadból a rosszat. :D

2019. jún. 6. 14:50
 12/12 érdeklődő63 ***** válasza:
te meg szoppd le magadat te gyengeelméjű aki annyira hülye vagy hogy egy csajt nem tudsz megszólítani. zárt intézetbe kéne rakni mert veszélyes vagy a társadalomra. az ilyeneknek teljesen elborul egyszer az amúgy is elborult agya. tehát vonulj be a zártosztályra amíg nem visznek mert az lesz a vége úgyis, és ott maradj végleg
2019. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!