Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy fiúba, aki csak haverként tekint rám?

Figyelt kérdés
Olyan fiúról van szó, aki ráadásul nem is szimpatikus nekem, mert egy flegma pofátlan alak, ő 20 én 18. Kollégák vagyunk. Hívott már el, de csak úgy sörözni, vagy bulizni,(gondolom amikor a haverjai épp nem értek rá),de nem mentem el. Állandóan beszólogat nekem, húzzuk egymás agyát. A külsőmet néha megdicséri,tetszeni tetszem neki,de még pár hónapja mondta, h ő nem akar komoly kapcsolatot. Nekem nagyon nagy önbizalomhiányom van, nem vagyok elégedett a külsőmmel, szerinte viszont így is jó vagyok,ahogy vagyok. Néha tud kedves is lenni, de én ilyenkor nagyon kemény vagyok vele, nem engedem magamhoz közel. Szexuálisan vonzódik hozzám az látszik, de amúgy csak úgy beszél velem, mint egy haverrel, én meg nem akarok egy strigula lenni. Tudom ,hogy nem szabadna, de szeretem, ő ebből nem lát semmit, azt hiszi, hogy ki nem állhatom, ennek ellenére próbálkozik és a maga módján a kedvemben próbál járni.
2019. jún. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy az önbizalomhiányod miatt gondolod, hogy csak haverként tekint rád?
2019. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor mondd azt, hogy így jártál és lépj tovább.
2019. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy magaddal megelégedve. Ezért nem hiszed el hogy jó lenne neked. És ezért gondolod hogy nem vagy elég jó hozzá. Ez a bunkóság tesz téged a szemében cukivá. Mint egy kiscica. :3

Szerintem ha egyértelmű hogy csak szexet akar, és ebben nem lennél benne akkor mondd el neki. Egyébként ne rombold le a barátságotokat. Idővel szerintem halványabb lesz az érzés.

2019. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Aki ilyenekre bukik az nem érdemel jót
2019. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó az, ha óvatos vagy, nem árt. Viszont ezt azért elmondhatod vagy leírhatod neki, hogy te nem akarsz strigula lenni, ha csak ennyit akar tőled.
2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Ez egy hamis kep, amit a media vetit manapsag. Korabban a jo ember volt a kedves, figyelmes, a rossz pedig a gonosz, flegma. Ma mar ez nem meno, uncsi, ezert megkevertek egy kicsit. A marcona fohos az igazi, aki mindenkivel szemben egy koszikla, csak a fohosnovel nem. Na, ilyen csak a meseben van.


Onbizalomhianyoskent belemenni egy ilyen oroszlanbarlangba, abbol minden lesz csak bo'dottsag nem. Ha nem akarsz strigula lenni, leepited a sracot meg ennel is jobban.


43F

2019. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a helyzet nálam is...Én leépítettem mert egy idő után már csak fájdalmat okozott a helyzet.

Annyit azért tehetsz,hogy őszintén rákérdezel, mit szeretne igazából...bár tudom ehhez kell az igazi bátorság ami nálam egy év után jött el. Kiderült felesleges volt minden érzelem,mert csak barátnak szeretne annak ellenére hogy nagyon bejövök neki. Remélem nálad jobb lesz a helyzet :)

2019. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!