Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miér csak haverként, barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér csak haverként, barátként tekintenek rám a fiúk? Folytatom lent.21/L

Figyelt kérdés

Ahány fiú barátom van, mind csak haverként, barátként kezel. Titkon mindig reménykedtem benne, hogy hátha megtetszek majd valakinek (nem muszály havernak, barátnak lennie), aki nőként tekint rám. Ahány fiúval megismerkedtem, egyiknek se tetszettem, egyik se volt belém szerelmes. (Volt egy osztálytásam, aki belém volt zúgva, de mellette meg csaja volt). Fiúsan viselekednék, vagy kényes lennék? Lehet, hogy néha laza vagyok, és az baj? Mindegyik ismerősömnek más tetszik, meg barátnőjük van, én meg egyedül. 4 éve azt hallgatom, hogy majd nekem is eljön az igazi, meg belém is őrülten szerelmes lesz valaki. Hát, ebben már nem hiszek.

Úgy látom csúnyább vagyok, mint azok a lányok, akik a fiúk nagy kedvencei. Nincs szögegyenes hajam, nem is olyan hosszú(full göndör, de vasalom, meg laza hullámokat szoktam bele tenni), nem vagyok 165cm, szemüveget hordok, nem szép az arcom, nincs nagy seggem (inkább olyan közepes, viszont nagy a mellem, amit nem szeretek), nem teszem ki a mellem, nem pózolgatok, nem csücsörítek a számmal a képeken, nincs magamról 9 999 999 kép a telómban, se instán, nem bulizok, sminkelek, de nincs rajtam 1 kiló vakolat, nem beszélek csúnyán, nem vagyok flegma (néha durcázok, de csak poénból), nem flörtölgetek a fiúkkal, stb. Mi a hiba bennem??



2018. jún. 2. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%

Nekem kb. az ilyen lányok tetszenek. Van pár ilyen lány barátom is, de egyikük sem akart többet nálam barátságnál...


19F

2018. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
:(
2018. jún. 2. 18:04
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem azzal foglalkozol inkább, hogy neked ki tetszik? Annak az egy embernek kell megfelelni, nem az összesnek (az amúgy is lehetetlen).
2018. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezek a tulajdonságok amiket leírtál nem rosszak, sőt, igenis vonzó. Azt mondod, hogy nem szép az arcod, ezt miből ítéled meg? Magad érzed úgy vagy ezt mondták neked? Mert lehet, hogy ami valakinek csúnya az valaki másnak szép. Én egyebként ugyanúgy vagyok mint te csak fordítva, engem a női ismerőseim kezelnek barátként, egyik se tekint komolyabban rám, szóval nem egyszerű a helyzet.


22/F

2018. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Volt egy fiú, akibe sokáig, szerelmes voltam (azt hiszem most már elmúlt az érzés), de csak haverként kezel. Most meg már más tetszik neki. Úgy látszik össze is jön a lánnxal.
2018. jún. 2. 18:15
 6/32 A kérdező kommentje:
*lánnyal
2018. jún. 2. 18:15
 7/32 anonim ***** válasza:
26%
Napi kitalált kérdés is megvolt.
2018. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Néha be kell próbálkozni náluk finoman vagy jelezni, hogy tetszenek neked. Így tényleg soha nem fog történni semmi sem...
2018. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Én azt akarom, hogy a fiú kezdeményezzen, ha tetszek neki.
2018. jún. 2. 18:24
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, már ami a pasik hozzám való viszonyulását illeti, de én sejtem, hogy velem a "baj" az, hogy úgy viselkedem, ahogyan természetesnek érzem, és nem foglalkozom azzal, hogy az ki szerint nőies vagy nőietlen. Így kissé magányos vagyok, de akkor sem lenne jobb a helyzet, ha egy felvett szerepre próbálnám felépíteni az emberi kapcsolataimat, és valószínűleg nem is menne közép- vagy hosszútávon. Én se nagyon hiszek abban, hogy márpedig egyszer nagyon szeretve leszek, mert erre más emberek esetében sincsen garancia, sok mindenkit ismerek, aki csak azért van együtt mással, hogy ne egyedül legyen, nekem meg nem erre lenne szükségem. De hát "valahogy mindig lesz, mert úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna".

20/L

2018. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!