Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális lányokat melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányokat melyik társkeresőn találok?

Figyelt kérdés
Tindert és Badoo-t próbáltam, de ott inkább csak alkalmi kapcsolatot lehet találni. Hol lehet komoly kapcsolatra vágyó rendes lányokat találni? Milyen oldalak vannak, amiket sokat használnak?
2019. jún. 6. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nem érdekelnek az alkalmik, ezért rendesnek definiálom magam.

Egyen se vagyok fent.

A való életben ismerkedek, az egyetemen, szakkörökön, olyan helyeken, ahol biztosan van egy közös kiindulási pont.

20/L

2019. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már bánom, hogy nem mentem egyetemre :(
2019. jún. 6. 10:32
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a csajozás miatt bánod, akkor eleve annyira alacsonyra lőtted be a lécet az életben, hogy nem csoda ha nincsenek körülötted lányok. A társkeresőn lévő lányok 90%a csak egótuning, zsebpénz keresés, vagy hasonló célokból van fenn. Normális lányokkal nem ott lehet ismerkedni.
2019. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Az egyetem egy példa, bár sok lehetőséget kínál ilyen téren (is). Az első barátomat pl lovagló edzésen ismertem meg.

20/L

2019. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát egyetemen se úgy van hogy hip hopp rád másznak a nők.

Pl nekem általában reggel 8-tól 3 ig órám van az a 15 perc meg arra elég hogy eljussak A ból B-be és 5 percet beszéljek ismerőssel kaja mellett. Persze ez szakfüggő. Mérnöki szakok jelentős részen nem túlzsúfolt lányok tekintetében, viszont gazdaságin vannak bőven.


Ezeket a szakköröket amiket pedig az 1. és 3. felhasználó emleget szerintem nem egyetem függőek. Tehát erre még neked is van esélyed.

2019. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5#

Nem azok, semmi közük az egyetemhez, a hobbijaimhoz kapcsolódnak.

20/L

2019. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. 4. bocsánat.

Valamint tényleg könnyebb ismerkedni, de ez annyi hogy több az idegen és ha nyitottabb vagy jobban megy, mert odaülhetsz máshoz is ha csak nála van hely. Míg a parkban nem igazán szívlelnének ilyesmit.

2019. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja igen és pár tipp ilyenekhez.

Nyelvtanfolyam. Itt biztos lesznek nők/lányok + ez hasznos is. Emellett pedig tánc, szintén általában női többlet van.

2019. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendes társkeresőkön (randivonal, iooo, parom) találhatsz normális lányt, de másik ötszáz emberrel kell versenyezned és ha nem tudsz "többet ajánlani" akkor bukta. Ha vissza is írnak, csak tőmondatokban teszik és semmi érdeklődést nem mutatnak.


Természetesen tisztelet a kivételnek, találkoztam már olyannal is. :)

2019. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha vissza is írnak jön ez a tőmondados dolog és el is megy tőle a kedvem egyből. Volt egy lány akivel nagyon jól elbeszélgettem, taliztunk jól ment minden, de utána meg nem írt valamiért már és nem is válaszolt.
2019. jún. 6. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!