Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenéből tudják az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéből tudják az egyetemista fiúk/férfiak tinderen megengedni maguknak, hogy ilyen olyan országokba utazzanak?

Figyelt kérdés
Tele van tinder olyan pasikkal, ahol az van kint, hogy travel enthusiast meg love to travel. Imád felfedezni más országokat és egyszerűen nem értem, hogy hogyan telik nekik erre. Barátnőim meg én is örülünk, hogy nem halunk éhen :D Ez elég önbizalom romboló tud lenne. Ha találnék is egy fiút, aki érdekelne, én nem tudnám magunknak vagy egyáltalán magamnak megengedni, hogy pl Angliába vagy Spanyolországba utazzunk/zak. Ha meg velem nem tud akkor elmegy egy másik csajjal...
2019. jún. 7. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Gazdag család és/vagy gazdag homár szponzor.


De majd mindjárt leírja itt valaki, hogy ő egyetem mellett NASA mérnök, havi 3,5M-ért, és abból utazik.

2019. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
10 csajra jut 2 ilyen srác xD
2019. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Erasmus. De arrol senki se beszél hogy full szívás :D visszajön aztán bukdácsol át a tárgyaim. Ismertem olyat aki kiment, végig bulizta az egészet, a kinti tárgyain bukott és amit erasmusra kapott pénzt bevasalták rajta.
2019. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2019. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

De hat ti lanyok ezt imadjatok :)


A travel enthusiast superpashee, palmafas-buvarkodos kepekkel.

2019. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
#4: Tudod, az oldalon lévő nők egy része mindent támadásnak vesz és minden zavarja őket... :D
2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Fordítva is ez van, ez a menő. Hajókon pózoló bikinis lányok tömkelege tinderen, minden kép más országból. Miből? És az ilyen lányt eltartani kell, vagy maga fizeti?20 évesen miből van hajója?
2019. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ellopták a posztom. 911! There is an emergency! Someone stole my post!
2019. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

A travel enthusiast általában pasiknál meg csajoknál is azt jelenti, hogy volt tavaly kétszer Zalakaroson a családdal. :D

Dehogy utazgat minden héten. Csinálnak pár kamu képet, meg kirakja a 3 évvel ezelőtti horvát tengerparti nyaralás képeit, hogy ő Ibizán volt aztán csá. Nem kell minden ilyen kamut elhinni.

2019. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Haver/barát kint van külföldön (akár dolgozik, akár Erasmus vagy hasonlóval), őt meglátogatom és máris ingyen van a szállásom.


2. Kimegyek dolgozni nyárra/pár hónapra és egyszerre van utazás és (sok) pénzkereset.


3. Olcsó utakra megyek, amik kijönnek néhány tízezer forintból mindenestől. Ezeket is meg kell/lehet találni.


4. Erasmus


5. Ezer másik önkénteskedő lehetőség, vagy diákoknak szóló lehetőség, ami hasonló az Erasmushoz


6. Nem mindegy, hogy valaki 19 vagy 24 éves egyetemista mondjuk. Én tőzsdézek (amin keresek pénzt), évközben heti egy-két napot diákmelózok és nyaranta is kb 2 hónapot dolgozok egyfolytában. Havi 110-120 ezer forintból élek (nem Pest!) úgy, hogy a családom olyan havi 40-50 ezer forinttal tud támogatni. A többit én keresem meg. 19 éves korom óta albérletben is élek és van majdnem 1,5 millió forint félretett pénzem.

25/F, egyetemista (ez az utolsó évem)

2019. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!