Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekünk nőknek nem szabadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekünk nőknek nem szabadna könnyen adnunk magunkat, a férfiak miért mégis a könnyen kapható nőket szeretik?

Figyelt kérdés

Régebben ezt hallgattam férfi ismerősöktől , hogy egy nőnek nem szabad könnyen oda adnia magát, legyen kihívás, egy nőért meg kelljen küzdeni. Merthogy a férfiakban benne van a vadász ösztön és egy nőt szeretnek meghódítani, egy könnyen kapható nő nem kihívás. És az az értékes amit az ember nehezen szerez meg, nem az amit könnyen.


Viszont én valahogy nem ezt látom (nemcsak én). Se itt Magyarországon, de ahol voltam külföldön sem.

Azt vettem észre, hogy pont az ellenkezője igaz. A pasik nem küzdenek meg egyáltalán a lányokért, hanem a lehető legkönnyebben kapható lányokat keresik. Ennek érdekében akár lejjebb is viszik az igényeiket, nem feltétlen a legcsinosabb nőkhöz mennek így oda.


Azt figyeltem meg, ha egy lány nem akar rögtön lefeküdni velük, akkor rögtön lekopnak és keresnek mást.

Nem keresik a kihívásokat, a lehető legegyszerűbb megoldást választják mindenből.


Olyat is láttam, pont az ilyen könnyen kapható lányokat jobban is tisztelik a pasik, mint a tisztességes lányokat.

Ismerek ilyen lányt, nem szép egyáltalán, sőt csúnya, de eléggé kipakolja mindenét. Mindig fiúkat látni körülötte, persze ő eléggé el van szállva magától, azt hiszi azért mennek oda hozzá mert olyan jó nő. Közben évek óta nincs egy komoly kapcsolata, csak átmennek rajta, de észre se veszi. (Mielőtt valaki megvádol irigységgel, nekem ilyen áron nem kellene figyelem).


Volt olyan pasi, akivel randiztam, már második randi után elvárta feküdjek le vele, azt mondta addig nem járunk. Alig ismertem, netes társkeresőről való volt. Egy másik fiú szintén a netről azt bizonygatta, szerinte a férfiak igenis szeretik a könnyen kapható nőket, és én miért nem vagyok tökös csaj és megyek fel vele a lakására (első és egyben utolsó randi volt, még kevésbé ismertem).


Már én érzem magam különcnek amiatt, hogy én nem akarok rögtön senki ágyába ugrani. Azt szeretném, ha az illető férfi udvarolna, bókolna, meglepne néha apróságokkal, elvinne helyekre, kialakulna lelki kötödés, aztán megtörténne intim kapcsolat.


Engem állítanak be nem normálisnak, mert így gondolkodom.


Ok, ahhoz hogy egy férfi érdemesnek találjon egy nőt arra, hogy kicsit jobban hajtson, ahhoz jobban kell ismernie a nőt hogy milyen. Na de ha a férfi meg se akar ismerni? Meghív egy italra, de minimum harmadik randi után azt akarja. Utána meg lutri mi lesz belőle.

De ha a nő nemet mond, mert nem akar könnyen kapható nő lenni, akkor a pasi azt hiszi hogy biztos nem jön be a nőnek, és keres mást aki viszont hajlandó rögtön.


Olyat is hallottam, hogy a nők hibája, mert sokuk könnyen adja magát. Részben igaz, mert egy pasas emiatt mindig tud találni magának csinos nőt akiért semmit sem kell tennie. De a pasik hibája is, mert el vannak kényelmesedve.


Lehet önbizalomhiány is a pasik részéről, vagy mert félnek kudarctól, vagy ennyire sürgetően kell nekik nő.


Egy másik gyakori kérdésben egy fiú pedig arról panaszkodott, hogy könnyen megkapja a lányokat, könnyen bele is zúgnak, az esetei ezek a lányok, de két hét után megunja őket. Írta szeretne olyan lányt akiért egy kicsit többet kell küzdenie.



Szóval akkor hogy is van ez?


Mi nők legyünk nagyobb kihívás, ha azt akarjuk becsüljenek meg minket, de mégis inkább a könnyen a kapható nőket szeretik, miért?


A kötekedő válaszokból nem kérek, de az értelmes válaszokat köszönöm előre is. (Bocs a hosszúságért).


26/l



2019. jún. 7. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne adja magát könnyen, húzza a dolgokat akár egy hónapig is mire belemegy bármibe, viszont mutasson érdeklődést a másik iránt. Úgy nem megy hogy csak én loholok utána, közben meg nem kapok semmi visszajelzést csak fapofával várja hogy próbálkozzak tovább.


31f

2019. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves #2, nem is így értettem (ezt nem tettem hozzá így is hosszú lett kérdésem), hogy úgy hajtson és küzdjön értem, hogy én fapofát vágok és bunkó vagyok, nem!


Hanem ha kimutatom tetszik, flörtölök, biztatom, húzom az agyát, igenis elvárom egy kicsit jobban hajtson, meg akarjon hódítani, ne akarjon rögtön ágyba vinni.


Viszont sokuk már rögtön a tárgyra tér, aztán ha nem akarom, köddé válnak. :-(

2019. jún. 7. 17:09
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Egy férfi sem szereti a könnyen kapható nőket. Baromira lenézik őket.

Oké, egy-két dugásra, unaloműzésre, magány ellen felszednek egy-egy csajt akiknek elég megdícsérni a haját és már lehet is vinni szobára. De komolyan gondolt szerelmi kapcsolatra senkinek nem fog kelleni ilyen nő.

Az, hogy valaki nem könnyen kapható nem abban merül ki, hogy nemet mond a pasinak. Ez ennél sokkal komplexebb dolog ami belülről jön.

2019. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Én teljesen egyet értek veled nőként. Én is ezt látom, tapasztalom a legtöbbször és elég kiábrándító. Mondjuk így legalább tudom, hogy értékesnek tart az, akivel vagyok, de elég nehéz volt megtalálni őt, mert a többséget nem érdekelte a kihívás.

Férfi oldalról gondolom benne van az, hogy sok nő húzta az idejüket vagy nem is akart semmit, csak randizni, ezért igaza van a második válaszolónak hogy az érdeklődés legyen kölcsönös.

2019. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Én is egyetértek nőkent, de te mondod ki hogy nincs komoly kapcsolata a csajnak akiről irsz, tehat a könnyűvérű csajok csak nehany menetre kellenek majd, nem hosszú távra.

Kitartó csak a pasi lesz aki komolyban gondolkozik, ez viszont ritka.

Nekem is irnak neha, aztan 2 ora mulva meg jon a szexchattel es megsertodik ha nem, majd azt mondja hogy akkor minek irtam ha nem vagyok benne?? Bakker en csak beszelgetnek első korben.... de mindegy is, 1000-ből talán 1 aki normális.

2019. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy srác 2 hétig udvarolt. Nem akartam lefeküdni csak 1,5 hónap múlva. Erre dobott. Ha lefekszel az a baj, ha nem az a baj. Fene se tudja mit kéne tenni.
2019. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

"Fene se tudja mit kéne tenni."

Mi lenne, ha szimplán csak hagynánk a játszmázást és helyette mindenki akkor feküdne le a másikkal, amikor elkezd rá vágyat érezni?

Tudom, tudom, túl szép és túl egyszerű lenne egy ilyen világ.

2019. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
7-essel teljes mértékben egyet értek. Nem fogjátok fel, hogy azért dobnak a pasik mert játszmáztok meg taktikáztok mint a 12 évesek. Ez baromi taszító. Pontosan tudja a pasi is ha könnyen kapható kis ribi vagy de teszed az agyad és húzod az időt, hogy jajj te milyen nehezen kapható nő vagy és nem fekszel le vele. Egy nőről megmondani, hogy értékes-e és érdemes-e küzdeni érte férfi és női szemmel is 2 perc alatt eldönthető.
2019. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Én egy nagyon régimódi alak vagyok és azt mondom, hogy nem szex által ismerjük meg a másikat. Az olyan nő, aki könnyen adja magát, azzal szóba sem állok. Szeretek a nőnek udvarolni és minimum 2 hónapig beszélgetni, nagyokat sétálni és minél többet megtudni róla. Aztán a szex jöjjön akkor amikor már tudjuk hogy van vonzalom, érzelem, bizalom közöttünk és nem csak szex meg próbamenet hanem komoly szándék van bennünk. 30/F
2019. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Én mindig is nagyon könnyen kapható voltam, az a típus amit említettetek, hogy csak megdicséred a haját és már viheted is, de valahogy mindig komoly kapcsolataim voltak/vannak. Engem sosem megkapni volt nehéz, hanem megtartani- és szerintem ebben a kihívásban már többen benne voltak, mert látták, mit kapnak az erőfeszítéseikért cserébe, és akkor már elég rendesen nyomultak. Ennek ellenére általánosságban véve egyetértek azzal, hogy komoly kapcsolatra ritkán keresnek olyan nőt, aki egy koktélért odaadja magát, de a párkereső férfiak igen nagy része kapott már annyi elutasítást, hogy egy ideig a legkisebb ellenállás irányába megy, mert el tudom képzelni, mennyire elveheti az ember életkedvét, önbizalmát egy olyan időszak, amikor csak elutasítást kap, vagy éppen nem látja beérni erőfeszítéseinek gyümölcsét. Azt viszont semmiképpen sem mondanám, hogy a könnyűvérű nőcskék (magamat is beleértve most) sokkal kapósabbak lennének tartós kapcsolatra, mint azok, akik nehezen adják magukat, csak tudod "xarra száll a légy", ami itt szerintem teljesen megállja a helyét.
2019. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!