Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek Magyarorszg legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek Magyarorszg legjobb tarskereso oldalai komoly kapcsolati celra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, nem volt és nem is lesz. Ez nem erről szól. Az oldal üzemeltetése sem és a regisztráló tagok szándéka sem.

Ott mindenki azt hazudik amit akar láttam már 12 évvel ezelőtti képével regisztrálót, 14 évet vagy 30 kilót letagadót más neműt és nevűt vagy nem is ott lakót amit írt. Ha végre akad kinézetre gondolkodásra normális akkor meg jön a "nem igérek semmit, majd lesz valahogy duma" mert másik 8-cal beszél és csak akkor maradsz ha a többinek nem kell. Neveden sem szólít nehogy összekevejen.


Se türelmem, se időm erre.

Ha jó emberismerő vagy és van rá időd megtalálni 100 főként azt a 2-őt aki tényleg komoly kapcsolatot akar, akkor tedd, de nincs normális ilyen oldal.


Én még nem láttam.

2019. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!