Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ki az aki nem undorodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki az aki nem undorodik ilyen alaktol? Hol lehet ismerkednem?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 10. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Iiiii csaje, miből eszed a nokedlit? Hogy lettél ilyen... hmmm... érett súlyban lévő? De komolyan érdekel hogy lehet hogy valaki ennyire meg tud hízni.

Amúgy sok pasi (de nem én) van aki szereti a mennyiséget exponenciálisan halmozni. Talán egy hasonlóan "dús" felépítésű csókának tetszenél. Vagy, olyat is láttam hogy egy napraforgó szerkezetű pasi szeretett bele egy "sűrűbb" szerkezetű hölgybe.

Interneten próbálkozz. Ott van direkt kövéreknek szánt társkereső. Amúgy ha sertő volt pár szó akkor bocs, de érted...

2019. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Volt itt mostanában egy férfi, aki pont ilyen kövér nőket keresett. Többször is kiírt kérdéseket. Azt hiszem, Fatfan a felhasználóneve, csak azt nem tudom, hogy jól írtam-e a kis és a nagybetűket. Ez a nő arcra nagyon tetszik egyébként.
2019. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Most ahogyan nézem a képet, nem is értem, hogy a "tipegője" hogy bír el ekkora súlyt, és nem törik el a sarka. A magassága is számít, ha teszem azt, 150 kg, akkor nekem 100-zal már kéne, ha nem túl alacsony.
2019. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm a 3.levélírónak,hogy eszébe jutottam.Én valóban imádom a hatalmas méretű nőket.Nemhogy undorodom,de kifejezetten vonzónak tartom az ekkora nőket.Ráadásul helyes a pofija is!Én szívesen ismerkedek Veled,írhatsz privátban is. Arra vigyázz,hogy sokan szórakoznak a kövér nőkkel,s megpróbálnak megvezetni.
2019. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon bejön az ilyen 150 kg+ alkat, de élőben mem nagyon látni sajnos...
2019. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én pont egy ilyen pasi vagyok. :D szeretem a hatalmas méretű nőket. Ha gondolod, szívesen ismerkednék, privit is írhatsz.

27/F

2019. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert csak a 30 alattiaknak jön be ez ? 😋😋
2019. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én 50-es vagyok,s nekem is bejön. Imádom a rendkívül molett nőket.
2019. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
például itt velem (:
2019. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!