Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki nem meleg, mégis undorodik a vaginátó?

Figyelt kérdés
Mármint rajtam kívül. Fogalmam sincs miért, mióta az eszemet tudom, undorodok. Számomra egy nő melle a legszebb, de azt a nyírkos húscafatot nem viselem. Valószínűleg valami nem stimmel bennem genetikailag, de azért érdekelne, hogy vannak e ezzel mások is így? Előre is kérem, hogy szidalmazásomat hanyagoljuk, és koncentráljunk a kérdésre :D

2019. márc. 11. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Én azért nem undorodok, de ez a nagy nyalás,falás nem a kedvencem.
2019. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
ja..nyálkás,bödös,mint egy döglött hal,vagy egy nyilt seb böööö......
2019. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

pedig akkor meleg vagy.


Én hetero nő létemre megnézek egy szép mellű nőt, mert a melleket érdekes mód vizuálisan szépnek találom ( mármint a valóban szépeket) de attól nem akarom puszilgatni, a pi...juk meg pláne nem érdekel.

2019. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most figyelj. Mennyire undorodsz? Oké, kinyalno biztos nem akarod. (Amibe azt hiszem a legtöbb nő, rajtam kívül bele akarna halni.) De attól még benne, benne akarsz lenni egyben? Miközben a mellével játszol.
2019. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán. A női test általában nekem deréktól felfelé tetszik... Tudom, fura ízlésem van. Mellek meg az arc nekem bőven elég. Úgyhogy még egy sellőt is elfogadnék :D
2019. márc. 11. 17:37
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
5. Az annyira nem fura nekem, ha felfelé. De azért a szexhez az alsó részleg is szükséges.
2019. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor a transzik a te műfajod. Egy szép farok jobban bejőn?
2019. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Direkt írtam hogy nem vagyok meleg. Ezt írhattam volna nyomatékosabban de úgy gondoltam, nem szükséges, hiszen mind túl vagyunk a 8 elemin valószínűleg. Egy férfi altesttől sugárba hánynék a szélrózsa minden irányában. Egy női altest szimplán csak nem jön be.
2019. márc. 11. 17:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy aszex?

Vagy kívánod a szexet?

2019. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom mi vagy, mert egy egészséges hetero férfi ( aki nem meleg) úgy vágyik a vaginára, mint egy vasszög a mágnesre.

Valami köztes állapot lehetsz.

Ezt 6 osztállyal is meg tudom állapítani :) :P

2019. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!