Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfiak tobbsege miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak tobbsege miert undorodik vagy ellenzi a szilikon melleket?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebbek es noiesebbek, mint a termeszetesek.Ti hogyan latjatok? F/28
2019. márc. 29. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag?? Biztos.....inkabb logjon...az termeszetes...36ffi
2019. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mű!
2019. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
87%
Mert ha műanyag cuccokat akarnèk fogdosni akkor vennék egy guminőt
2019. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mértékkel nincs vele semmi bajom

27F

2019. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert az olyan (a kisajakplasztikával egyetemben),mint ha a kedvenc kocsim ott állna szép gyári fényezéssel,nekem tetsző színben,erre fogná egy őrült és lefújná matt feketére 😂😂😂 köll a kutyának...
2019. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szilikon de volt egy 80 c alapom is hozzá így gyonyoruszep termeszetes lett soha senki meg nem mondta h szilikon mikor mondtam hogy amugy szilikon meg el sem hittek

A hegem eszrevehetetlen

Dr Kovacs Ágfalva aki szep ciciket akar es lathatatlan heget csak hozza menjen! Imadom !

Most 75 d e a mellmeretem amugy azt hozza tennem hogy en szoptatas utan csinaltattam meg

2019. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is sokkal izgatobb. Mar a tudat is, h a no felvallalja a szexualis objektum szerepet, azzal h szilikonokat rakat, foleg ha nagyokat. Kar, hogy TB nem tamogatja. Imadom...
2019. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szebbek, és nem természetesebbek. Én csak akkor ellenzem, ha valakinek nincs rá "szüksége". Szóval ha valaki csak simán nagyobbat akar.


Amúgy nagyon kíváncsi vagyok milyen érzés lehet megtapintani egy szilikonos cicit. Meg igazából arra is, hogy milyen lehet egy nagy cicit megérinteni (nem szilikonosból)

2019. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kiábrándító, a természetellenesen álló, nagyon kerek cicik. VAlamiért nem tudom ezt elfogadni, tudván, hogy a szép természetes, feszes cicik is teljesen másképp állnak. A másik az érintés: megfogsz egy telt, feszes természetes cicit, az semmihez sem hasonlítható, de a szilikont mikor megfogod, nagyon kiábrándító, hogy olyan, mintha egy labda lenne ott bent, és kemény.

Tudom, vannak olyan cicik, ahol a szilikont a természetes zsírszövet alá tették, az egy fokkal jobb helyzet, de ilyenhez még nem volt szerencsém.

2019. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!