Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a négy közül?

Figyelt kérdés

A,

Külső: 9/10

Gyerek előző kapcsolatból: van

Dohányzik: igen

Érettségi: nincs

Anyagi helyzet: Munkanélküli, alkalmi munkából és kölcsönökből él


B,

Külső: 8/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: igen

Érettségi: nincs

Anyagi helyzet: Közmunkás


C,

Külső: 7/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: nem

Érettségi: van

Anyagi helyzet: Mekiben pultos


D,

Külső: 6/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: nem

Érettségi: van

Anyagi helyzet: Szoftverfejlesztő, havi millió feletti fizetéssel


Aki döntésképtelen és nem tud a megadott infók alapján választani egy betűt, az ne szemetelje össze a kérdésemet!


2019. jún. 11. 19:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%

#20


"Hol vannak az átlagos fizetések?"


Csak halkan megsúgom, hogy az ország háromnegyede 150 ezret keres, azaz minimálbéren van. Az a 400-500 ezres fizetés, az álom, ez NEM átlag.

2019. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

D

A gyerek még kizáró ok, nem tartok ott, 22 évesen nem az a korosztály érdekel (illetve nem az, aki 23 éves korára már elhagyott egy gyereket). Ha ezt figyelmen kívül hagyom, a dohányzás is kizáró ok. Ha még ezt is figyelmen kívül hagyom, sem a munkanélküli, sem a közmunkás, sem a mekis eladó (úgy tekintve, hogy már főállásban dolgozik), nem mutat számomra perspektívát. Az érettségi hiánya pedig megintcsak kizáró ok. A mesterképzést végzem jelenleg egy piacképes szakon, és nagyon fontos értékek is számomra a szorgalom, dolgosság, kitartás, céltudatosság. Így nem is lesz vonzó számomra, aki nem ilyen.

Szóval marad a D. De ez sem azt jelenti, hogy van benne valami ami már így is tetszik, egyszerűen nem zártam még ki.

2019. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Az országos átlagban a nyuggerek, rendszerváltáskor leszázalékoltak (akik 800 ezren vannak), diákmelósok, közmunkások és segélyen élők is bele vannak számolva.

A fiatalok és normális munkát végző emberek körében a meki munkás a legalja. Hiába próbálunk szépíteni a helyzeten az országos átlaggal.

2019. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
D
2019. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok döntésképtelen, eltudom dönteni hogy egyik se kell. Nem tudom mi a kérdés értelme, mire akarsz rájönni? Hogy a nőket csak a pénz érdekli? Vagy te vagy a nő és ilyen palik közül válogathatsz?


Nálam a dohányzás kizáró ok. Gyerek nem érdekel hogy van e. Nem az a lényeg hogy épp érettségie van e, hanem rendelkezik e bármilyen végzettséggel a 8 általánoson kívül. Nem vagyok anyagias, de igenis legyen egy stabil, megbízható munkahelye, ne nekem kelljen már eltartani. Nyilván ha csak átmeneti a dolog mert épp munkát keres és addig is alkalmi munkából tartja fent magát az más, legalább nem segélyekből meg anyuci pénztárcájából él.

A külső értékelés meg érthetetlen és gyerekes.


Te meg ne szemeteld össze buta kérdéssel a topicot :)

2019. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nem akartam semmit sugallni, sem kikényszeríteni a kérdéssel. Egy másik -- hasonló -- feltevés ihlette az enyémet, csak az a férfiakhoz szólt.

Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 11. 21:38
 27/34 anonim ***** válasza:
C vagy D. Tök mindegy, mennyire jól néz ki, az nincs velem egy szellemi szinten, aki egy érettségit nem volt képes letenni.
2019. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A + D - imádom hármasban!
2019. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
D, ha az intellektuális kapcsolatot érzem a kettőnk között. A másik három kapásból felejtős. 24 éves vagyok, nincs gyerekem, saját családot szeretnék, nen valaki gyerekét megkapni, nem dohányzom és nem is tűröm el a másiktól sem, illetve igen komoly, reál területen szereztem diplomát, jó kilátásokkal és a tapasztalataim alapján a diplomás férfiak nagyobb részével van meg a közös nevező.
2019. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
C vagy D,amelyikkel jobban klappol a jövőkép.
2019. jún. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!