Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a négy közül?

Figyelt kérdés

A,

Külső: 9/10

Gyerek előző kapcsolatból: van

Dohányzik: igen

Érettségi: nincs

Anyagi helyzet: Munkanélküli, alkalmi munkából és kölcsönökből él


B,

Külső: 8/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: igen

Érettségi: nincs

Anyagi helyzet: Közmunkás


C,

Külső: 7/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: nem

Érettségi: van

Anyagi helyzet: Mekiben pultos


D,

Külső: 6/10

Gyerek előző kapcsolatból: nincs

Dohányzik: nem

Érettségi: van

Anyagi helyzet: Szoftverfejlesztő, havi millió feletti fizetéssel


Aki döntésképtelen és nem tud a megadott infók alapján választani egy betűt, az ne szemetelje össze a kérdésemet!


2019. jún. 11. 19:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
D
2019. jún. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a kérdéseket. Már önmagában, felvetés szinten mintha azt sugallaná, hogy rövid vagy hosszabb ideig férfi nélkül élni egy nőnek nem választható lehetőség.

A másik, amit nekem ez az egész kérdésfeltevés sugall, hogy az adott nő, vagy egy nő nem rendelkezhet önmaga által, saját személyére szabott, saját igényei szerint összerakott, akár teljesen egyedi, a mainstreamtól kisebb vagy nagyobb mértékben eltérő elképzeléssel arról, hogy milyen társat szeretne.

Szóval nekem olyan, mintha ez a kérdés kimondatlanul, a sorok között a következőt kijelentést intézné hozzám: (ez az itteni) társadalom ilyen típusokat kínál, ennyi a választék. Nemet nem mondhatsz, valamelyiket választanod KELL.

Kérdező, ez a mentalitás IRL is jellemző rád?

2019. jún. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, kérdésemet egy másik ihlette. Mivel én ott nem tudtam válsztani, nem is válaszoltam rá. Viszont gondoltam, hogy kiírok egyhasonlóan nehezet, csak nőknek címezve, kicsit módosítva a dolgokon.
2019. jún. 12. 09:16
 34/34 anonim ***** válasza:

Egyik se, pulya es dohanyzas kizaro ok. Az is, ha tanulatlan, mert nem hiszem, hogy lenne kozos temank. Legyenek kozos olvasmanyaelmenyeink, hobbijaink, ez nekem nagyon fontos.

Kulso relativ, ne legyen Quasimodo, meg nalam egy fejjel alacsonyabb, de a tipikus szepfiukat se szeretem. Es ne hordjon strandpapucsot :D

Anyagilag annyit varok egy ferfitol, hogy ne rajtam eljen, tudja onalloan eltartani magat.

2019. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!