Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene 30 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene 30 évesen már komoly kapcsolaton gondolkozni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, olyan vagyok, mint egy tini, de nem értem miért kellene komoly kapcsolaton gondolkozni, ha összesen 4 lánnyal ismerkedtem egész idáig komolyabban. Még nem is éltem igazán.
2019. jún. 12. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Úgy bírom az itteni női válaszokat és lepontozókat. Csak arra nem tud válaszolni soha senki ezek közül, hogy mi a francért kéne 30 évesen megállapodnia, amikor 38 éves koráig csak növekszik az értéke a legtöbb férfinek? Miért?? Neki mi ebben a buli?

A kapuzárásos nőknek jó fogás lenne 30 évesen egy 30 éves pasi, de ezzel csak a nő nyerne, mivel neki már 23 éves kora óta csökken a népszerűsége.

Az önzőségnek és a hülyeségnek nincs határa...

2019. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kell, azt csinálsz, amit akarsz.


Én 30 évesen a második gyerekemet várom, én örülök, hogy mostanra megállapodtam. De nem mindenkinek ugyanazok a céljai.

2019. jún. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 de nagy barom vagy:D
2019. jún. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!