Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves fiúk hány barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiúk hány barátnőtök volt eddig? És hány komoly kapcsolaton vagytok túl?

Figyelt kérdés

22-24 évesen arra lennék kíváncsi szívesen vállalnátok gyereket, vagy még túl korainak találjátok?

Házasságot a többség tervezne ilyen korban, vagy ezeis túl korai? Mely kor az ideális ,amúgy ezekhez a dolgokhoz csak csak kínvácsiságból? :)


18/l


2014. máj. 7. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
1 komoly, komolytalanba meg nem vágok :) Barátság extrákkal 3 most lesz 4 ha minden jól megy. Gyerek isten ments, házasság dettó. 24/F
2014. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

0 barátnőm volt eddig.

0 kapcsolatom.

ha lenne egy alkalmas partnerem akkor bevállalnék egy gyereket és egy házasságot is vele.

miért ne?

van munkám, eltudnám, feltudnám(nk) nevelni.

2014. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21 éves férfiú vagyok, eddig nem sok komoly (és alkalmi) kapcsolatom volt, viszont gyereket és házasságot is csak akkor szeretnék ha ideálisak lennének a körülmények, pl megfelelő anyagi háttér, biztos munka, szerető társ stb
2014. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

27 vagyok 0 kapcsolattal.

Ha lett volna kapcsolatom és stimmelt volna minden, elvettem volna, és akkor természetesen jöhetett volna a gyerek. De nem így alakult.

2014. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26, 2 kapcsolatom volt, az első 1 évig, a második még mindig tart 6+ éve, és nem nem vállalnék be gyereket attól függetlenül, hogy simán el tudnám tartani ha akarnám. Bőven ráérek még mindig a gyerekvállalásra majd jóópár évvel később is.
2014. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy rövid kapcsolatom volt csak sajnos, de ha lenne egy tartós kapcsolatom akkor sem akarnék gyereket.

Rabszolga vagyok egy multinál, nem csinálok

egy másik rabszolgát.


25F

2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

0 kapcsolat, nem kell sem feleség sem gyerek


25f

2014. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 évesen nősültem meg, szóval házas vagyok:). Első és egyetlen kapcsolatom. Gyerekünk még nincsen, de dolgozunk rajta:)


A mai világban 30 felett szoktak házasodni leginkább. Bár mostanság divat az is hogy csak úgy együtt élnek...nem házasodnak, mert nem akarnak elköteleződni 1 ember mellett. Várnak jobbra, szebbre akármi....és addig elvannak az élettársukkal.


25/F

2014. máj. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0 kapcsolat.
2014. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!