Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre jobban jellemző hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre jobban jellemző hogy sokkal többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Biztos van ilyen férfi is és ilyen nő is de mégis azt látom hogy talán a nőkre ez jellemzőbb.

Pl.: egy kövér nő sokszor vágyik helyes izmos férfira de sok kövér férfi össze tenné a kezét ha egy duci lány szóba állna vele.

Vagy míg sok férfit nem zavarja hogy a nő 130 ezret keres mint Tescóba pénztáros vagy dohányboltosként keres ennyit addig a nők elvárják hogy a férfinek jól kereső állása legyen és ha tescoba árufeltöltő akkor esélyed sincs.


2019. jún. 13. 06:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen e teren a nők többen vannak de ahogy latom inkabb itt Magyarországon van ez igy...
2019. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
Kár hazudni emberek! Ez tényleg így van! Egy átlagjóska simán összejön egy kicsit duci, minimálbért kereső nővel. Viszont egy minimálbért kereső nő, aki csak annyi hogy nem 80 kg hanem 55-60 az azonnal akkora elvárásokat támaszt hogy a ferfiak 70 % nem tudja teljesíteni! Pl saját ingatlan, autó , 500 ezer nettó fizu, kigyúrt vagy szálkás telitalálat , jóképűség. Stb
2019. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez igy van jól látod :)


En mint köver nő csakis mindig izmos, vagy atlagos testalkatú ferfiakkal vagyok hajlandó szóba állni . Nem azert mert köver vagyok, hanem mert ők jönnek be !

Az izleseről senki nem tehet.

Ferjemet mikor megismertem kb mindenki rá csorgatta a nyálát, 6 jó alakú, szep vékony csajjal mentem el szórakozni.

És ő engem választott. 162 cm magas, es 70 kg voltam akkor.

Első tancnál tudod mit súgott a fülembe ?

Szep vagy , szep vagy , csak kicsit sovanyka :P

Izlesek es pofonok.

Talald meg magadnak a megfelelő embert,

Sem ő sem en nem kerestunk sokat !

Ja es neg ami fontos, nem az izmai, és a nagy zöld szeme miatt szerettem bele, hanem a termrszete, a humora lehengerlő volt. Életemben nem nevettem annyit mint vele .

2019. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Na álljunk meg 1 menetre !

Szuper market vagy kis bolti eladók közül sosem láttam átlagon felüli lányt, VISZONT OLYANT IGEN AKI KICSIT KÖVÉR ÉS NEM TUD ELKÖSZÖNI !

többnyire átlag alattiakkal vannak tele ezek a munka körök vagy éppen hogy átlagossal amibe mi tartozik bele? Semmi különleges arcforma nincs ,nincs kiemelkedően jó melle vagy feneke , a smink is jobb ha nincs nem szeretem a maszkolt nőket..

2019. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, adja magát a válasz hisz hipergám ösztönlényekről beszélünk.
2019. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején, mindenki azzal ami egy értéket alkot amit kiközvetít a külvilág felé.

Egy igényes, intelligens, csinos nő magasabb értéket képvisel mint egy igénytelen, tanulatlan, neveletlen csúnya nő.

Ugyanez igaz a férfiakra: egy igényes, tanult, sármos, jó körülmények közt élő férfi “értékesebb” a társkeresési piacon mint ennek az ellentéte.

A férfiak optikai kép alapján keresnek társat, ez a szexualitáshoz is kapcsolandó, hiszen egy csinos nő puszta látványára is azonnal beindulnak a hormonok. Ha nem lenne igy, nem lett volna a Playboy magazin dollármilliárdos üzlet a címlapokon a szexi szőke nagymellű nyuszilányokkal. A férfit a nő külseje inspirálja.

A nő evvel szemben anyagi biztonságot keresi a férfiben. A megszokott családmodell szerint a nő a gyermekvállalással évekre kiesik a munka világából és ilyenkor a férfi az aki támogatja és ellátja a családot. Ha nincsenek meg az ideális feltételek a nőnek több szerepben is helyt kell állnia és sokszor valamelyik szegmens rovására. Anyaként, dolgozó nőként, feleségként kell bizonyítani miközben a háztartással is foglalkoznia kell. Azt mindenki tudja hogy az átlagos munkaidő 8-10 óra, nem tolerálják sok helyen azt ha a gyerek beteg vagy egyáltalán gyereked van és az átlag fizetés is eleg csekély a kiadásokhoz mérve. Egyetlen nő se akar visszamenni dolgozni a pár hónapos gyereke mellől kényszerből és az állami bölcsődei/óvodai férőhelyek is kívánnak mérve. Ha pedig nem tud bejutni az allami intézménybe a gyerek, marad a magán egy gyengébb fizetésnyi összegért.

Egyszóval a nők többsége az anyagi biztonságot keresi a leendő párjában. A nők képesek beleszeretni egy olyan férfibe is aki képes megfelelő körülményeket biztositani a családja számára. Sok esetben a kezdeti vonzalomból idővel alakul ki szerelem.


Egy Tesco pénztáros képtelen bármit is biztositani a családja számára, míg egy csinos pénztárosnő lehet jó anya és gondoskodó feleség.

2019. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

1. A férfiak közül hányan mennének GYED-re, GYES-re, ha ők keresnének kevesebbet?


2. Ezen az oldalon elég gyakori, hogy maguknál jobban kinéző barátnőt szeretnének találni férfiak. Nem szoktad olvasni? Vagy ennyire új vagy az oldalon?


3. Én pl. hozzám passzoló társat szeretnék, de simán van, aki megsértődik és elküld melegebb éghajlatra vagy elkezd győzködni, miután közlöm vele, hogy nem passzolunk össze, mások a terveink, más az életmódunk, túl nagy a korkülönbség, dohányzik én meg nem... Merthogy miért nem adok esélyt.

2019. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Megjelenik a közösségi média szerepe is. A nők azt látják ott hogy Marcsinak, bözsinek milyen jó sora van a férje jóvoltából hiszen több szintes modern házban élnek, télen a Kanári-szigeteken teleknek nyáron az olasz tengerparton nyaralnak. Van Audi meg MIchael kors táskája Bözsinek és nyugodtan otthon maradhat évekig mert nem okoz gondot ha kiesik egy kereset a családi kasszából éveken át.


Régen ez a falusi, városi közösségekre korlátozódott le. Sok estében a kulonbsegek kicsik voltak bizonyos társadalmi rétegeknél vagy régiókban. Ma ez a kép kinyílt, nem csak a falu leggazdagabbjá leshetjül de a Miss Paradicsom nyertesét is aki megosztja az elete legjobb pillanatait instagramon.

28/N

Előző

2019. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
16/18 azonos
2019. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már ezt a közösségi médiát. Mindig voltak olyan emberek, akiknek a szomszéd fűje mindig zöldebb, ez nem újdonság. A legnagyobb rongyrázók, akiket ismerek, abban a faluban élnek/éltek, ahol anyám felnőtt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, és ez az internet elterjedése előtt, a rendszerváltás előtt is így volt. Már kinéztek a templomból, ha nem a legújabb varratott ruhában jelentél meg a következő ünnepen.

A közösségi oldalak ésszel használva hasznosak, és nem mindenkit befolyásol, hogy mások mivel villognak, sőt, lehet rejteni is azokat, akiknek a bejegyzéseire nem vagy kíváncsi.

2019. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!