Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre jobban jellemző hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre jobban jellemző hogy többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Nőknél ezt jobban látom mint a férfiaknál.


Ha egy nő alacsony akkor neki magas pasi kell. Ha egy nő félénk határozatlan akkor neki határozott erős férfi kell.

Ha egy nő átlagos anyagilag akkor neki egzisztenciálisan jó pasi kell, mert hogy hogyan akar így családot majd jelszóval


2017. márc. 15. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem.


A magas nem több az alacsonynál, nem értékesebb, ráadásul olyasmi, amiről nem tehet. Az ízléséről sem.

A másik két dolog evolúciósan kódolt, cserébe a nő mást nyújt, másban nyújt többet.


Egyéb kérdés?

2017. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ja evidens, elég csak ide feljönni, minden napra jut egy "Átlag pali vagyok, hogyan legyen bombanőm???" c. sláágeeer. :)
2017. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Tök mindegy hogy evolúciós ok vagy milyen ok de mai világban legnehezebb határozottnak lenni illetve egzisztenciát kiépíteni.

Mit ad a nő? Kedvességet figyelmet stb.? Tök általános könnyű dolgok ezek, ezek alap dolgok

2017. márc. 15. 15:39
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de még is tehetik, mivel a kereslet-kínálat szabályai alapján nyugodtan megkérhetik a punci árát, ha egyszer nagyon kevés a fiatal, gyerek nélküli, szabad nő, viszont rengeteg és még annál is több férfi hajt rájuk.
2017. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

#3

Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

vagy szépek és buták.

Vagy ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt? Ki érti ezt?

Én nem.


Valamint:

Minden nő ribi.Főleg, aki velem nem szexel.



Ha érted ...

2017. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

#3

A te érvelési hibád: szalmabáb.

2017. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
65%
Határozottsághoz sem kell agysebésznek lenni amúgy. Csak szólok.
2017. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Szerintem az, hogy valaki alacsony vagy határozatlan egyáltalán nem része a "mit tudok nyújtani egy kapcsolatban" témának. Az, hogy egy kapcsolatban ki mit nyújt, az a kapcsolatba belefektetett időt és energiát jelenti, nem pedig azt, hogy milyen külső meg belső tulajdonságaim vannak. Tudok-e odafigyelni a másikra, támogatni őt, kedveskedni neki, levenni a terhet a válláról, ha stresszes, együtt dolgozni, és fejlődni vele, meghallgatni, ha baja van, őszintének lenni vele stb.

Az, hogy alacsony vagyok vagy nem, azzal én nem nyújtok neki semmit, mert nem kerül energiába. Ekkorára nőttem, bumm.

2017. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ez így van. Minden nő a saját kategóriájánál feljebb keresgél.
2017. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Akkor én most 165 cm magas nőként kevesebbet tudok nyújtani egy kapcsolatban mint egy 170 cm magas és többet mint egy 155 cm magas? Vagy csak butaságot beszélsz, kérdező?

Azt, hogy egy férfi legyen magasabb, a legtöbb nő elvárja, már csak azért is mert az átlag férfi magasabb mint az átlag nő. Tehát a nő úgy figyel fel a hímneműre, hogy nála magasabb, erősebb példány, szélesebb vállal stb. míg a hímnemű egyed a nőre úgy figyel fel, hogy nála kisebb, karcsúbb, törékenyebb. Mindig vannak kivételek, de ezek normális dolgok, tehát ne kérd már számon tőlünk, ha azt részesítjük előnyben ha egy férfi férfias jegyekkel rendelkezik, ahogyan ti is azt hogy egy nő mennyire nőies. Te például lelkesen összejönnél egy bálnányi nősténnyel aki nem borotválja magát sehol, mert te nem "felfelé" válogatsz? Ne hazudj már ilyen átlátszóan.


Az is igaz, hogy a férfiak többségének bejön ha egy nő félénk és határozatlan és sokan rettegnek a határozott, erős nőktől és le feminácizzák őket, mert nem átallanak érvényesülni az életben. Így egy erős nő igazából sokszor kevesebbet "ér" a férfiak szemében mint egy kis határozatlan. És igen, a férfiaknál ez többnyire fordítva van.

Azért butaság amit állítasz, mert a két nem többnyire mást tart vonzónak és ezt nem lehet jobbnak vagy rosszabbnak titulálni és ez nem valami amit nyújtunk.


Én ha szétnézek, sokkal több jó nőt látok, mint jó pasit. Az egyetemeken a legtöbb szakon több nő van, mint férfi. Szerintem a nők többségének igenis igénye van arra, hogy az életét maga alakítsa, hogy sikeres legyen, hogy többet érjen el mint az átlag. Ha te csak a lecsúszott, buta pláza petsákat fogod ki, akkor ideje elgondolkodnod, hogy mit csinálsz rosszul.

2017. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!