Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha két randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két randin elutasította a lakásba felhívást akkor gáz ha nem eröltetem többet?

Figyelt kérdés
Kétszer azt mondta a csaj, hogy most nem, stb. De randizni akar továbbra is. Én már úgy vagyok, hogy bántja ez az egómat és nem eröltetem többet a kifogások keresését, pl “van egy jó borom, nem jössz fel megkóstolni?” Stb. Már megalázó nekem a visszautasítása. Lehet így bármi ha én nem teszek többet ilyen ajánlatot?
2019. jún. 13. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
A nők is dugni akarnak, csak nem akarják, hogy túl hamar megkapd őket. Én felhívnám továbbra is, max megint nemet mond. Legközelebb majd igen lesz.
2019. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát akkor ne hívogasd fel.. Kérdezd meg tőle a randi végén, mihez lenne kedve.. ha fáradt, haza akar menni, akkor ok, ha fel akar menni meg majd megkérdezi, megvan-e még az a bor :)

Ha nem kérdezgeted, az sem jó, mert akkor honnan lesz alkalom, ha kérdezgeted, akkor meg azt hiszi nem érted.

Szóval ha fel akar menni ezek után majd úgyis jelzi valahogy.

2019. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Talán ha egyenesen, őszintén mondanád el, hogy miért akarod felhívni...
2019. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Btw két randi volt még csak és te már ilyen türelmetlen vagy?
2019. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, nem egymást keresitek. Ő randizni akar és kapcsolatot, te csak krni. Hiába mondod, hogy áhh dehogy ez nem így van, pedig de. Ha nem csak azlenne a célod, hogy megfektesd türelmesebb vagy és nem próbálkozol be a második randin is.
2019. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon türelmes a csaj, én már kidobtalak volna, ha nő lennék.
2019. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Tudod mikor mennek fel egy idegen ferfi lakasara, akivel ketszer talalkoztam...
2019. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Megalázó neked, hogy 2x2 óra után meg mindig nem hajlandó dugni?

Hova vagytok ti Elvarázsolva?

2019. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, fel fog menni. A bort hanyagold, itasd vodka-naranccsal és nyert ügyed van.
2019. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Ti baromira nem egymást keresitek. Te dugni akarsz, ő meg nem csak azt, ezért nemfog még felmenni.

Ha ezután még randizik veled, akkor valószínű, hogy meg fog lepődni, ha pár menet után közlöd, hogy ennyi volt, mert nem nagyon veszi észre, hogy nálad mire megy ki.

2019. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!