Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha két randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két randin elutasította a lakásba felhívást akkor gáz ha nem eröltetem többet?

Figyelt kérdés
Kétszer azt mondta a csaj, hogy most nem, stb. De randizni akar továbbra is. Én már úgy vagyok, hogy bántja ez az egómat és nem eröltetem többet a kifogások keresését, pl “van egy jó borom, nem jössz fel megkóstolni?” Stb. Már megalázó nekem a visszautasítása. Lehet így bármi ha én nem teszek többet ilyen ajánlatot?
2019. jún. 13. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Felelőtlenség felmenni egy idegen lakására.
2019. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

Nem írta, hogy az első két randiról van szó, úgy ahogy azt sem hogy előtte nem ismerték egymást. Ez sokaknak csak a saját fantáziájuk. :O

Mindenesetre, ha nem akar hát nem akar. Ne kérdezgesd. Nyilván nem vagy számára közömbös, de még várni akar. Ha majd nem így lesz, arról tudni fogsz. Ha neked ez nem ér meg ennyit, akkor meg ne talizz vele többet. Végülis pont erre megy ki a játék. Hogy tesztelje a szándékaidat. És ahogy látom, elég jól csinálja.

2019. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, mióta ismeritek egymást?
2019. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne így fogd fel, hogy megalázó, hanem hogy nem dobja oda magát azonnal másnak, ahogy neked sem. Van benne tartás. :-) de lehet erről beszélni is. Ha randizik még veled, biztos, hogy érdekled, nyugodtan meg lehet kérdezni később is. :)
2019. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%

Az irigy phasztorlaszokkal ne törődj,a kitartás a lényeg.Többségük otthon ülő anyuka akiket már senki nem hív,csak a háttérben üvöltő éhes poronty.

Csak teszteli a csaj hogy meddig mész el,meddig vársz rá.Ne menj le kutyába,ha harmadszorra sem hajlandó felmenni akkor ne jelentkezz.Ha érdeklődik,úgyis keres.

Ha nem,nem éri meg az időt.

2019. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezeket a teszteket a puás vezéreitek találták ki, ti meg benyaltátok.
2019. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöldet adtam kivéve a kedves szidalmazó emberkét.


Évek óta ismerjük egymást köszönési szinten baráti társaság által. Tudunk mindig egymás dolgairól a barátok elmondása alapján, ők is hoztak össze minket.

Nem csak megfektetni akarom! Szó sincs erről! Komoly kapcsolatot keresek. Mivel tudjuk egymásról, hogy milyen ember (hogy nem vagyok pl egy őrült akitől félni kellene) nem hiszem hogy akadály lenne a második randin a szex akár. A két randi közül az első egy egész napos program volt reggeltől késő estig (zuhanyzási, tisztálkodási lehetőséggel!) a második “ottalvós” vidéken. Megleptem ezzel, tetszett is neki. Meg volt egy “nulladik randi” ami spontán jött és jót beszélgettünk egy kiülős helyen (persze a barátok szervezték, hogy mindketten egyedül legyünk és megtaláljuk egymást), nagyon megvan az összhang közöttünk. Nem túlzok, nem is akarok sietni, de ez alapján a két nap alapján el tudnám képzelni, hogy össze is költözzünk! 30-ak leszünk mindketten, gyerek nincsen senkinek! Szerintem nincs mire várni!

A szex kérdés nekem azért fontos, mert volt már komolynak induló kapcsolatom aminek azért szakadt vége, mert a “hölgy” kicsinek találta (az összes pasijának 20 centi volt minimum elmondása szerint), másra számított és “kipletyizte a barinőknek” hogy rossz volt a szex neki. Másnak amúgy nem volt még ilyen problémája.

Ezért is akarom, hogy minden téren megismerjük egymást, hogy komoly lehessen ez a dolog, ne húzzuk egymás idejét hónapokig, mert azért szeretnék 1-2 éven belül családot és társat találni ehhez. Úgy tudom ő is így van ezzel.

2019. jún. 13. 18:48
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
18. Ez a 20 centi ez vagy csak indok volt, vagy nagyon hülyeség. A nők nem járnak mérőszalaggal. Sok 15 centis 20nak hazudja magát..... aztán a 13 centisnél a csaj csak annyit vesz észre "épp picsit kisebb a 20 centinél, tehát 18 van neki"... na érted. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Másrészt az egy dolog, hogy 30 évesek vagytok, de hová rohanni? Oké , hogy nincs mire várni, de ha eddig türelmesen vártam éveket, mostmár hülyeség lenne 2 hét alatt beleugrani valamibe.
2019. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Nézd, én reflexből utasítok el mindenkit, aki rakéta tempóban rohan, akár ismerem régről, akár nem. Ugyanis nekem az ilyen rohanás mindig gyanús, hogy ott valami gáz van a háttérben, és azért kell sietni, nehogy megtudjam, mikor még könnyen visszaléphetnék, ha esetleg nekem nem fér bele.

Két unokatesómnak is volt ilyen gyors házassága, és mindkettő gyors válással is végződött.

Ha a lány tempója lassabb a tiédnél, akkor vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy ne randizz vele tovább, és keress mást.

2019. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Ennek spontán kell alakulnia, nem lehet hogy érzi a "legyünk túl rajta hogy működik-e"-e frusztrációt? Nekünk nőknek nagyon jó antennáink vannak erre.
2019. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!