Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ami miatt nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig nem sok sikerem volt a lányoknál.

A kinézetem: 190 cm átlagos alkat, vagy talán kicsit vékonyabb. Barna a hajam és a szemem.

A belső: valószínűleg azzal van a legnagyobb baj hogy nem vagyok társasági ember. Eléggé keveset beszélek. Viszont ha megismernék egy lányt akkor vele tudnék miről beszélni, csak ismeretlenül nehéz. És nagyon szeretném őt.

Nem vagyok önbizalomhiányos, sem felénk hanem inkább szerény és szolid.


Ez a gond szerintetek is?


2019. máj. 17. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Általában az összkép szokott a döntő lenni. Most így ennyiből nem tudom.

Pl. nálam kizáró a dohányzás. De lehet, hogy az arcod nem megnyerő, vagy búvalb.szottságot sugárzol.. mit tudom én.


Foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mi a probléma veled.

2019. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Ó szia, kedves 6 évvel korábbi önmagam. Hadd üzenjek neked innen a jövőből, sajnos ez el fog múlni, amikor rájössz, hogy amit most remélsz/vársz, az nem létezik.


Ténylegesen sajnállak és remélem, hogy valahogy ki tudsz ebből szabadulni, nekem nem sikerült, de én már csak vegetálgatok, talán megérem a harmincat, de nem biztos, mert az még majdnem 3 év.


Sajnos sok "eltűnt levelezőtárs" és sok olyan ismerős vár rád akik kedvelnek majd - amíg nincs jobb. Velem is csak addig beszélnek legtöbben - de addig teljesen jó, kedvelnek is - de ha van jobb, akkor én "elfelejtődöm" és onnantól egymással beszélnek, velem nem. És ez olyan... fájdalmas. Még mindig, így lassan a végjátékban is.

2019. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nahat 2#.Ettől aztân biztos megjön az önbizalma.Tiszta pozitív kisugárzâst közvetìtettêl felê.Meg 7 mondatból sikerült is beazonosítanod magaddal.


Senki nem tudja mi baj veled.Sok szolíd,szerêny embernek van társa.

2019. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nehezen megy a nyitás mások felé, az tényleg probléma lehet, de ezen lehet javítani,ami az életed más területein is jól fog jönni neked.

Szerintem a legtobb, amit most tehetsz az az, hogy bővíted az ismeretségi körödet. Haverkodj össze a barátaid barátaival, kezdj el csacsogni azokkal a körülötted lévő emberekkel, akikkel eddig nem beszéltél,stb.

Minél inkább kibújsz a csigaházadból, annál könnyebb lesz majd nyitni mások felé, ráadásul minél több embert ismersz, annál valószínűbb, hogy egyszer összeakadsz egy neked szimpatikus lánnyal.

2019. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

#3


Hogyan közvetítsek pozitív kisugárzás, ha az elmúlt kb. 5 év az összeset kimerítette belőlem? Kellene valami pozitív fordulat, de hiába minden trükk, nem igazán érkezik.

2019. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért mert neked nem jött össze másnak még lehet.Mondjuk így legalább másoknak vetìthetnél.Nem arra kíváncsi bárki,hogy mennyire nyomorúságos az életed.Attól mert a Tiéd szar még mâsokat bátoríthatsz.
2019. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Csináltam azt is egy ideig, de attól se lett jobb semmi. Trükkök százait vetettem be, hogy jobb legyen, de eddig hiába. Kezdek nagyon fáradt lenni.

2019. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azért nem kell másokat nem lehúzni,meg segíteni hogy neked attól hátha jóra fordul az életed.De mindegy.Ùgyse érted.
2019. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

#8


Jó, fentről mindig könnyebb beszélni. Te sem értheted milyen az amikor következetesen minden erőfeszítésed hiábavaló, nem jár kézzelfogható eredménnyel/jutalommal és még csak nem is értékelik.

2019. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

III.Edricus Anxious


A te esetedben pl. biztosan a kisugárzásoddal van gond. Annyira árad belőled a negatívum, hogy ezt egyszerűen lehetetlen elrejteni. Amíg ezen nem tudsz változtatni, felesleges bármibe is kezdeni. Ha viszont ezt rendbe rakod magadban, korlátlanok a lehetőségeid.

Ettől függetlenül arra kérlek, ne verd másokba a saját tévképzetedet, hogy lehetetlen változni, lehetetlen sikert elérni, és a sorsunk meg van pecsételve, mert ez nem igaz.

2019. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!