Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megutált vagy mi ez a furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutált vagy mi ez a furcsa viselkedés?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozás miatt szoktam menni egy beszerző helyre. Ott az egyik sráccal régen dumálgattunk, nevetgéltünk, mondta, hogy tetszem neki, de én mondtam, hogy gyors a tempója, és hogy ismerkedésben vagyok. Azóta eltelt már egy év. Egy ideje a párommal szoktam menni, segít nekem a nehezebb termékekkel. Ez a srác pedig nagyon fura. Normális a párommal, de nekem néha nem is köszön, és ami a leginkább rossz, hogy NEM NÉZ RÁM. Nagyon gyorsan elintézi, amit kell, de sosem bohóckodik már. És múltkor egyedül mentem, és elkezdett magyarázkodni nekem, mikor behívott egy sötét pici helyiségbe valami miatt, hogy csak azért menjünk be, mert még nem hozta elő a ....-ot. A lényeg, hogy magyarázkodott azért, mert a munkát végeztük együtt. Nem tudom ezt visszaadni, de nekem annyira furcsa ez az egész viselkedés. Ez a magyarázkodás, hogy nem néz rám, és hogy mindig siet, néha még csak nem is köszön..


Lehet, hogy kívülről ez egyértelmű, akkor írjátok meg, mi ez, de nekem csak furcsa változás..


Köszi



2019. jún. 13. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

" behívott egy sötét pici helyiségbe valami miatt, hogy csak azért menjünk be, mert még nem hozta elő a ....-ot" és odaadta ahogy elővette? Akkor nem logikus hogy nem hazudott?


Amúgy meg mit vársz, lekoptattad minek jópofizzon vagy minek produkálja magát? Elintéz mint egy ügyfelet úgy sem vagytok többek, akkor mire ez a "számonkérés" ?

2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, bevallotta az érzéseit, te meg visszaitasítottad. Kínos neki, hogy a pároddal mész.
2019. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Azannya! Ez igen! Molyos a fejed.
2019. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vádoltam hazugsággal, hanem régen sosem magyarázkodott ilyenek miatt. Furcsa, hogy nekem magyarázkodik, bármi miatt is. Nem értem.
2019. jún. 13. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Fordított esetben neked ez hogyan esne? Van egy srác, bevallod az érzéseid, visszautasít... majd jön a barátnőjével, neked pedig ehhez kell jópofát vágni. Gondolom, elég sz_rul viselnéd te is.
2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretett volna veled egy randit, kapcsolatot esetleg, mert beléd volt zúgva(a leírásodból szerintem még most is) . Te mondtál egy határozott nemet, majd nyomatékosítottad azzal, hogy a barátoddal mentél vissza többször is.

Ő biztos, hogy egy rendes srác, hisz megértette, hogy ebből nem lehet semmi, nem is próbál meg két ember közé állni.

Biztos vagyok benne, hogy azért nem poénkodik, a félreérthető helyzeteket kimagyarázza, mert érez valami többet irantad, amit megpróbál elnyomni.

Azért is gondolom ezt, mert én ugyanígy tennék, sőt már tettem is.

2019. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem érted a viselkedését, de nem érted azt sem miért akarja elmagyarázni. Mégis mit csináljon?

Bohóckodjon veled, flörtöljön és nézzen rád “úgy” miközben a barátod ott áll melletted?

2019. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Most mit vársz szerencsétlentől, amikor korábban lepattintottad!? :)) Minek szórakoztasson, és jópofizzon veled, amikor ott a párod? :D
2019. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Miért kéne mosolyognia ahhoz hogy egy öntelt nő megszégyenítette és még az arcába is tolja az alfa görényt akivel összeállt?
2019. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miért kéne mosolyognia ahhoz hogy egy öntelt nő megszégyenítette és még az arcába is tolja az alfa görényt akivel összeállt?


Na, ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Pont fordítva van. A fiú az alfa, (ha már.. ) a párom meg nagyon nem.... :-)))

2019. jún. 14. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!