Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalhat ez a viselkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A parom megemlitette nekem par nappal ezelott, hogy mostanaba ritkabban kezdemenyezek.

Ma kezdemenyeztem, ram maszott, (en ott mattam neki lent) es ilyenkor leallit, hogy ne menjen el, es igy tudjunk szeretkezni. De most hagyta, elment, aztan mondta, hogy elmegy furdeni (ugy beszelt, mintha azert menne el, hogy folytassuk amit elkezdtunk) utana a furdo epp foglalt volt, szoval osszebujva fekudtunk es simiztem neki ott lent, de szep lassan lelankadni ereztem, gondoltam, jo, bizzos most osszebujni van kedvr kicsit. Aztan arrebb ment es ugy fekudt jo par percig. Megkerdeztem tole, hogy elmesz akkor furdeni? Mondta nem. Szoban meg probaltam rahangolni a dologra, de nem jott ossze. Nem reg leultem moge es elkezdtem maszirozni, de hideg volt a kezem, es hat nyilvan zavarta. Megkerdeztem tole, hogy felmelegitsem a kezem? Mondta nem kell. Egyszeruen elutasitja a kozeledesem. Szova tettem, hogy olyan mashogy viselkedik.. mas a hangnem, viselkedes. Minden. Pedig o mindig kaphato a szexre.. de most.. eleg rosszul esett. Teszem hozza, tegnap meg az elotti napokban minden rendben volt



2018. dec. 2. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Es mielott valaki mondana, hogy biztos elment a kedve, mivel elment, hat ez nem valoszinu
2018. dec. 2. 19:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja megválaszolni neked. Lehet, hogy kezdeményezés alatt mást 3rtett. Vagy másra számított. Bújj bele egy szexi fehérneműbe, és táncolj neki :D
2018. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, csak rohadtul nem akar valaszolni:/
2018. dec. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!