Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene a fiúkkal/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a fiúkkal/férfiakkal ismerkednem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, de sajnos nem igazán szoktam fiúkkal/férfiakkal beszélgetni, picit zavarban is vagyok, ha hozzámszól vagy megérint egy, de már úgy érzem abban a korban vagyok, hogy készen állok egy kapcsolatra és nem sokkal később családalapításra. Például ha tetszik valaki, azt hogyan üzenjem meg neki diszkréten? Mosolyogjak, pl? Bocsánat a picit butácska kérdésért de tényleg a korom ellenére nagyon tapasztalatlan vagyok. Továbba fiúk/férfiak mi tetszik nektek egy nőben? Külső és belső tulajdonságok
2019. jún. 13. 22:08
 1/9 anonim válasza:
16%
Csak tudasd a fiúval hogy kelneked vagy kelesd magad mondmegneki hogy tecik neked vagy ajálj fel neki sexet biztos nem utasait el
2019. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek. Bármilyen témát felhozhatsz.

Amit nagyon díjjaznak a férfiak, ha a segítségüket kéred...

A beszélgetés alatt úgyis kiderùl mennyire intelligens és hogy mik érdeklik. Ìgy leszűrheted, illik e hozzád...

nincs semmi kötelező..

2019. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Kis lány , le ragadtál 1 év századot az időben.
2019. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne úgy kezd, hogy....."szia barbi vagyok, jövőre gyerekeket szeretnék, és utána esküvőt, aztán 4 évig így nem fogok dolgozni de nyugi a gyes gyed elég lesz majd te többet dolgozol, aztán jön az ovi az iskola, aztán megöregszünk és boldogan fogunk élni"
2019. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BigUncleZ ***** válasza:

Azért egyből nem kell megCSOKolni, csak simán mosolyogj szépen és próbálj velük beszélgetni,(valóban jó, ha a segítségét kéred valamiben).

Nem kell ráfeszülni meg akármennyire is sablonos majd jönni fog magától a dolog.

21/F

2019. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de már úgy érzem abban a korban vagyok, hogy készen állok egy kapcsolatra és nem sokkal később családalapításra."

Hát ez nagyon sterilen hangzott valami baj van vagy zavar valami?

2019. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 érdeklődő63 ***** válasza:
persze hogy baj van. vagy troll vagy hímnemű vagy egy hímnemű vén marha. de hogy nem egy 21 éves lány az 100 százalék
2019. jún. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik segítőkészen válaszoltak!
2019. jún. 14. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán a mulyák klubjában. De ha egy nyamvadt mosolyra sem vagy képes nem érdemelsz férfit magad mellé.
2019. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!