Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyesek miért nem használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem használják ki társkeresőn a bemutatkozás szabad szavas szöveges részét?

Figyelt kérdés

Rengetegen írnak csak annyit, hogy: "nem tudok ide mit írni", "ismerj meg", "ha kíváncsi vagy rám, írj". Olyan oldalakon is, ahol elég sokat lehetne írni arra a részre, tehát nincs minimálisra korlátozva a mező. Ez pont egy olyan rész lehetne (a képek mellett), ahol adhat az ember valami kapaszkodót a többi társkeresőnek, akik megnézik az adatlapját, de sokan nem élnek ezzel, és egy rosszul pozícionált vagy alig kivehető fotó és a táblázatos adatok alapján várják a csodát, hogy valaki majd ír rájuk, de ennyiből nem túl egyszerű elindítani egy beszélgetést.

Feltételezem, nők között is vannak ilyenek, én a férfiak adatlapját nézem, így ezeket látom.


2019. jún. 14. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert valószínűleg semmit sem tud elmondani magáról, amivel megfogna. Aki sportol az odaírja hogy mivel foglalkozik, edz stb. Aki nem csinál semmi különöset az életében, az mi mást írjon oda minthogy ismerj meg? Aztán majd nem fogsz vele tudni normálisan beszélgetni, mert 3 összefüggő mondatot nem tud mondani. Ez van, inkább keress másokat😅 ő csak plusz profilnak vannak
2019. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Remek alkalom megkérdezni a szimpatikus lányokat/fiúkat, hogy miért nem töltötte ki és mit írt volna oda, ha mégis kitöltötte volna.


Tessék, állandóan jönnek a kérdések, hogy ki mire válaszolna, hogy kezdjenek beszélgetésbe.. így.

2019. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
A nők meg sosem magukról írnak/beszépnek, miért? Ha megkérem, gogy mondjon magáról pár szót, egyből azzal kezdi, hogy van három purgyéja, kettő lány, egy fiú. Szép, de nem ez a kérdés. Na, ez miért van?
2019. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Hú. Én nem szeretek magamról ilyen fogalmazasban ömlengeni se negatívan, se pozitívan. Főleg nem idegeneknek, inkább elmondom privátban. Tényleg, kérdezzen inkább rá, ahogy valaki irta.
2019. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Mert a nők nem szorulnak rá: anélkül is rengetegen írnak nekik, kérdeznek, és válaszolni mindig könnyebb.

Mert a férfiakét amúgy sem olvassa el senki, kivéve, ha extra jóképűek, akkor meg ők sem szorulnak rá.

2019. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Őszintén szerintem fölösleges, úgysem tudnak mit írni az emberek. Leírnak alap dolgokat ami minden 2. emberre igaz vagy bemásolnak egy vicces netről lopott szöveget, ami először tényleg vicces de a 10. pasinál már nem az.

Vagy hisztizik egy sort, hogy ne állj párba ha nem vagy hajlandó beszélgetni, 10 percen belül válaszolni...



Nőként nekem két dolog van a leírásomban, hogy melyik 2 városban töltöm az életem, és a születési évem mert a korom rendre megkérdőjelezték.

2019. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Meselj magadrol? = a pasinak lilaja nincs hogyan kellene beszelgetni vagy vezetni egy beszelgetest a notol varja a csodat. Kb semmi temaja nincs.


Hol laksz mibe merre? = sok esetben az anyagi helyzet felmerese a cel


Hol es mit dolgozol ? = mint fentebb


Kivel elsz ? = szinten a masik fel anyagi lehetosegeit merik fel vele.


Es az elmaradhatatlqn szexualis kerdesek es elvarasok...


Nem attol tudod meg ki a masik h kvazi kikerdezed a korulmenyeirol hanem ha beszelgetsz vele kotetlen temarol, meselsz magadrol par aprosagot, majd tobbet. Erre reagal a masik es elindul a beszelgetes... A velemeny kifejtes egy egy temarol jobban bemutatja milyen ember a masik mint az ha a fenti kerdeseket felteszed. Az csak a korulmenyeit mutatja meg. De pl azt nem hogy hogyan kezel egy egy helyzetet mi a velemenye meglatasa... A szemelyisege ...

2019. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert nincs egyéniségük, így nem lehet róluk semmit elmondani. Én nem is szoktam írni olyan lánynak, akinek semmi szöveg nincs az adatlapján.
2019. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Sokaknak nincs önismerete, így mit írjon oda? A másik rész pedig lusta bármit is írni.
2019. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, én elég jó támpontot adok másoknak, a fotóimmal is és a leírás kitöltésével is. Nincs fényezés, sablonok vagy idézetek, csak leírom, amit fontosnak tartok magamról nyilvánosan is közölni, amiből már lehet szemezgetni közös pontokat esetleg. De akinek semmi nincs, és még a fotója sem segít...

Egyeseknek tényleg csak annyit lehetne kezdésként írni, hogy miért nem írt magáról semmit, vagy azt, hogy miért rakott ki zajos, homályos képet, vagy bármi mást, amiből nem lehet őt rendesen látni.

2019. jún. 14. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!