Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek egy éjszakára, egy sikertelen férfival? Könyörögne nektek hogy szánjátok meg őt is, legyetek együtt.

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 19:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
Semmi tartás nincs bennetek?!Modellt állhatnék a sikertelen férfi portréjához,de annyi gerincem még nekem is van,hogy ne könyörögjek szánalom-szexért!
2019. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Esélytelen. Ennél szánalmasabbat nem tudok elképzelni.
2019. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
9%

"de annyi gerincem még nekem is van"



És tekegolyó méretű kék heréid. :D


Na jó, amúgy egyetértek veled, de leginkább azért, mert lealacsonyítónak tartom azt hogy valaha is könyörögjek bárkinek bármiért, beleértve az életem. Talán max akkor, ha arra készül, hogy a távol-keleten használatos bambuszos kínzás-kivégzésnek vessen alá, mert azt jobb lenne elkerülni.

2019. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

#23 "És tekegolyó méretű kék heréid."

Nincsenek,bár egy tökönrúgás után közel jártam hozzá. :)

Ha nem bírom az elvonási tüneteket,keresek egy fizetős lányt.Én nem érzem megalázónak,persze ez egyéni meglátás.

2019. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24


Ezzel egyet tudok érteni.

2019. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én nem is tudnék megfektetni valakit, miután ennyire megalázkodtam neki. Kivéve, ha kifejezetten ezt játsszuk :D
2019. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer könyörgött chat-en egy nem túl előnyös külsejű srác, hogy vegyem el a szüzességét. Hosszas rábeszélés után belementem. Nem bántam meg, nagyon izgalmas éjszakát töltöttünk együtt. Ő 22 éves volt, én akkor 21. 35/n
2019. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az empátia távol áll a szánalomszextől :)
2019. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én nagyon empatikus vagyok, sokszor talán túlzottan is.


De soha az életben nem tenném szét a lábam empátiából.

2019. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez g3c1 szánalmas
2019. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!