Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki szeretett volna összejönni veletek, ti pedig elutasítottátok, majd később megbántátok, de akkor már késő volt?

Figyelt kérdés
Miért bántátok meg? Mi volt az akadálya utána? Mennyi idő telt el a kettő között? És lehet-e ezzel tenni valamit?

2019. jún. 15. 22:12
 1/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Nem éreztem magam párkapcsolatra alkalmas emberi lénynek, viszont később sem bántam meg a döntésemet.
2019. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, vagyis talán.. Volt egy lány alakúlt valami lecsekkoltam facebookon,kapcsolatban lett ismerkedésünk alatt xy al. Állítólag ő is pasi is állította,nincsennek együtt csak valami okból kitették.Nem hittem nekik vagyis olyan "gyerekes"volt az egész.

Másik volt egy időszakom amikor akartam is barátnőt meg nem is. Sebeim nem gyógyultak be,minden nőt addig ízlelgettem még hibát nem találtam benne.

2019. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1, Folyamatosan ilyen helyzeteket generálok magamnak; 2, Mert vele kipróbálhattam volna már végre azt, hogy milyen, ha van valaki mellettem; 3, Van egy alapbetegségem, és emiatt elmarok mindenkit magam mellől, mert nem érzem méltónak magamat bárkihez is. Illetve, hogy elfogadna; 4,-; 5, Vagy magamat kellene megváltoztatnom, hogy igenis, kellene próbálkoznom, beengedni valakit magamhoz, vagy a társadalmat átalakítani, hogy ne elsőre ítéljenek.
2019. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Volt egy pasi akivel ismerkedtem, találkozgattunk is többször, hoszabb beszélgetések után.

Én komoly kapcsolatot szerettem volna vele, ő azt mondta frissen szakított nem áll készen rá, legyünk barátok extrákkal. Erre én: Legyünk barátok, de nincs extra, elvégre a kapcsolat és a barátság közt legyen már egy határ.

Eltelt 2 hónap, látom ám facebook-on hogy kapcsolatban van, két napra rá már törölt is az ismerősei közül, mondom oké, nem gond.

Eltelt fél év bejelölt, nem jelöltem vissza, ha ilyen paraszt hogy azért ötörlt az ismerősei közül, mert összejött valakivel, nem fogom visszajelölni. (Hozzáteszem nem zaklattam, hogy törölnie kelljen).

Ezután eltelt pár nap és mivel nem jelöltem vissza a társkereső oldalon rámírt, köszönt és megkérdezte emlékszem-e rá. Írtam igen.

Erre ő: Mi lenne ha előröl kezdenénk az egészet?

Mire én, bocs de már van barátom. (nem volt, csak azért írtam neki, hogy legyen bűntudata és lássa mit vesztett).

De nem bántam meg, mint utólag kiderült nem az a hűséges típus volt.

2019. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak olyant tapasztaltam , hogy akinek tiniként kellettem , annak 20 év vagy felett már nem ...
2019. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ja, 1x volt, hogy szabad voltam és össze akart volna jönni velem a fiú, de semmi olyan gesztust nem tett..amikor mással találkoztam és mondtam neki, hogy találkoztam mással akkor kapta el az ideg és úgy is csak célzásokat tett rá, hogy mit szeretett volna tőlem..konkrétan soha nem mondta ki ahogy kellett volna.. Utána megint beszélgettem vele..rá másfél évre és megint csak ugyanez játszódott le. Nem mondta, hogy ő szeretne kapcsolatot, csak abból állt neki, hogy naponta felhívott 1-1 órára.. igazából picit bánom, hogy nem jöttem vele össze, de ha nem tud értelmesen kommunikálni akkor ez van😁

Most már hiába keresném, nem állna velem szóba

2019. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok lehetőséget kihagytam eddigi életem során, most meg már nincs is több.. :)) F
2019. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én inkább olyan lehetőségeket hagytam ki, amik még nagyon kezdetlegesek voltak, csak forrósodott a levegő, de nem kezdtünk el randizni. 2 ilyen esetet a mai napig nagyon bánok, mert mindig én ijedtem meg, és húztam be a kéziféket. Mai napig nem tudom megmagyarázni, miért voltam ilyen hülye.
2019. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a pasi rengeteget bokolt, többször is megpróbált randira hívni. De annyi más lány is rá volt állva,h gondoltam mindenkinek teszi a szépet. Aztán átjelentkezett másik suliba, előtte még

1x írt hogy szeretne meghívni, írta hogy többet nem fog próbálkozni ez az utolsó,de én dacbol elutasitottam. Majd pár héttel azután hogy elment megbántam, hiányzott hogy nincs ott. Félre tettem a buszkesegem és írtam neki. Nagyon örült és el is mentünk randizni. Azóta együtt vagyunk boldogan, szóval ez még visszafordítható volt,mert még időben írtam neki.

2019. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy haldokló kapcsolatom utolsó pár hónapjában voltam. A koleszba főzés közbe leszólított egy srác nagyon kedvesen én meg már nem tudom miért, de nagyon elutasító és távolságtartó voltam vele. Nagyon megbántam mert kedves aranyos srác volt, és után még 1,5 évig minden nap láttam szinte, utána már nagyon kedves voltam, de látszott rajta hogy ő már elengedte azt hogy köztünk valaha legyen valami. Megértem őt, de azóta is bánom pedig nem mostanában volt már..
2019. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!