Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Elöfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Elöfordult már veletek hogy elutasítottátok egy srác közeledését, de késöbb megbántátok? (akár évek múltán).

Figyelt kérdés
Tegyükfel elutasítottátok. Később viszont vonzóvá vált a pasi, de akor már minden veszve volt (el távolodott, b.nöje lett, stb).....
2013. aug. 23. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést itt már olvastam.
2013. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még nem fordult elő
2013. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is vonzó volt mikor elutasítottam.
2013. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Max. ha valaki számító, akkor bánhatja hogy lepattintott valakit, aki nem tetszett ugyan, de jelenlegi állapotában némi hasznot húzhatott volna belőle. Ha valaki egyszer nem tetszik, kizárt, hogy évek múltán mégis bejöjjön.
2013. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én is csak addig kellettem neki, amíg össze nem szedte magát, nem kár érte. De olvastam egyszer egy érdekes történetet hasonló témában. Egy lány tetszett a fiúbarátjának, a lánynak ez kényelmetlen volt. Így maradt évek múlva is, amikor a lánynak már volt pasija, a fiúbarát pedig Skype-on vette fel újra a kapcsolatot vele. Mindenáron webkamerázni akart késő este, részletezte, mennyire megváltozott külsőre, és állandóan randira próbálta hívni. A lányt ugyanúgy idegesítette, mint régen, meg is mondta, hogy van pasija, eszében sincs mással randizgatni. A fiú végül felháborodott, hogy barátzónázták.
2013. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában a kikosarazott ember szereti evvel simogatni a lelkét, hogy a másik "később még hogy megbánja!" a döntését. Pedig sajnos nem..

Nekem az is kellemetlen volt, mikor valakinek megmondtam, hogy nem lesz köztünk semmi. Elég lassan fogadta el, sokáig próbált érzelmileg terrorizálni, de aztán megszakadt a kapcsolat. Évekkel később futottunk össze egy rendezvényen, ahol előadta hódításait, igyekezvén éreztetni, hogy "miről maradtam le", hát elég szánalmas volt. Tényleg sok sikert, boldogságot kívánok neki, de engem hagyjon békén.

2013. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!