Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az a férfiaknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a férfiaknak hogy elhitetik a nővel hogy fontos számukra majd eltűnnek?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen esetről hallottam hogy a pasi teljesen elhitette a nővel hogy érdekli, fontos számára, esetleg már több is, majd amikor a nőnek is kezdenek kialakulni az érzései és a bizalom is kialakul akkor eltűnnek. Sőt olyanról is hallottam hogy egy ilyen eltűnés után újra előkerült az illető és újra elkezdte a játszmázást hogy mennyire fontos neki és mennyire sajnálja de újra eltűnt egy idő után.

Ez miért jó ezeknek a férfiaknak akik ilyet tesznek?

N


2019. jún. 18. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert sajnos ez egy sikeres stratégia - ha nem lenne az, nem csinálnák. Gyomorforgató - az - de sajnos elnézve a kismillió kérdést - működik. Még jobban mint az ilyen szenvedélyes udvarlás vagy korrekt beszélgetések. Hiába ilyen szemét, az a legtöbb kérdéskiírónak, még jobban kell a szemétkedése UTÁN, mint előtte.


Ebben is mi a logika? Semmi.

2019. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Vannak akik kedvtelésből csinálják hogy jobban érezzék magukat, szeretnek így játszadozni.


Van aki több vasat tart a tűzbe és valószínűleg idő közben talál egy jobbat.


Van aki csak dugipajtit keres és ha 2-3 alkalom után se jön össze akkor lelép.


(szerintem a nők is ugyanezt csinálják, ez nem csak férfi szokás. Például ha megtudják hogy nincs kocsid vagy házad máris mennek tovább)

2019. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem játszmáznak, csak ugrálnak a nők közt. Csak annak a félnek tűnik játszmának, pont lesz*rják. :)
2019. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Miért jó a nőknek, hogy cicáznak a srácokkal, hitegetik őket, hogy törődést kapjanak, aztán repülnek a friendzone-ba?

Ez a két nemnél oda-vissza megy. Mindkettőnél vannak jellemző taktikák, amik nem épp a legfényesebbek. A srácoknál ez a dolog azért megy, amiért az #1 leírta: Mert egy működő taktika.

(Nem is értem, hogy miért lett lepontozva. Nem azt írta, hogy ez jó, hanem adott a jelenségre egy normális magyarázatot. Tényleg ennyi beteg ember van az oldalon, aki nem képes felfogni egy szöveg jelentését?)

2019. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nő vagyok, és mindkét verzióban volt már részem.


Nem tudom,hogy a pasiknak ebben mi a jó, de tippem van: keresik az újdonságot, akár az izgalom, a hódítás "varázsát", akár a szex részét.


A másik tipp: nincsenek igazi, erős érzelmeik és ezt hajszolják.


A foglalt pasiknál első verzió, az egyedülállóknál a második az esélyesebb.


Nem vagyok egy könnyen hódítható, ráadásul párkapcsolatom van, ami még vonzóbb ezeknek a hitegető/hódítgató pasiknak.

2019. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
A nőkenek erre van igénye. Azzal dugnak aki egyszerű ösztönlényként bánik velük, akiknek a szava fabatkát se ér és akiknek hazudni kell. Hát megkapják.
2019. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én félénk vagyok, és emiatt teszem öntudatlanul. Pedig jó lenne már végre egy társ.
2019. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, gondolom Te pasi vagy. Meglepő mennyire tudod - általánosságban- a nők igényeit.

Annak a nőnek aki csak szexre vágyik nem kell a pasi magyarázkodása,megkapja amit akar és kész.

De a nők többsége nem erre vágyik.

2019. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!