Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénk illetve kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk illetve kevesebb önbizalommal rendelkező férfiak is képesek kezdeményezni, vagy ott szükség van a nő nagyobb bátorítására is?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha férfi kérdezi legyen képes kezdeményezni ;),

ha nő, akkor legyél kedves és bátorítsd azt a férfit ;)

2019. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan tudnám még bátorítani. Elég nyilvánvaló, hogy tetszik, de mégsem lép.
2019. jún. 18. 15:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én férjemnél kevés gátlásosabb ember van, bár már sokat havult az önbizalma mellettem. 😊 Minden esetre ő kezdeményezett, bár azt tudta, hogy nem fog koppanni.
2019. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az fel sem merült benned, hogy az egyenjogúság jegyében te lépjél?
2019. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy egy férfi legyen férfi, az nem tartozik az egyenjogúságba. Márpedig nekem szükségem van udvarlásra és arra, hogy azt lássam, ez a férfi túl tudott lépni a saját félelmein értem.
2019. jún. 18. 16:31
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Csendes, introvertált, tartózkodó fasziként erőt szoktam venni magamon, ha egyértelmű jeleket látok arra, hogy szimpatikus vagyok a másiknak. Két hete a Gellért-hegyet másztam, amikor egy német lánnyal sikerült szóba elegyedni kézzel-lábbal angolul. Jókat röhögtünk, közös kávézás lett belőle.
2019. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már megint azok a marha egyértelmű ,,jelek"..
2019. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam a 2. van érvényben.
2019. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Előfordult már, hogy elhívtam egy nőt randira (1 kezemen meg tudom számolni hányszor), de mindig megbántam...

30F

2019. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megpróbáltam, jött a szánakozás a nő részéről "azt hittem egyértelmű, hogy csak barátként találkozhatunk". Vagy beleegyezett a randiba és utolsó percben meggondolta magát, mégsem.... Ilyenek után már nagyon kételkedve fogadnám, hogy tetszek bárkinek is, és nagyon egyértelműnek kell lennie! A "kétszer rám nézett, háromszor rebegtette a szempilláját, a hajába túrt, majd kétszer is roppantott a bokáján egyet" na nekem ezek nem jelek. Légy egyértelmű, ne játszadozz vele! (32/F)
2019. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!