Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alacsony vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok, soha nem fogok erősnek tűnni a nők szemében?

Figyelt kérdés

Addig szoktam edzeni,amíg össze nem esek.Csak azért hogy erős legyek.

Igazából nem érdekel a csajozás,nem engedném hogy egy nő elvegye az edzésre szánt idömet.

Csak azt akarom hogy elismerjék,hogy erős vagyok.

De csak 168 centi vagyok és mindenki azt mondja 180 tól kezdődik egy férfi.Pedig ebben a faluban már én vagyok a legerősebb.De ezt így is nagyon kevésnek érzem,egy vadállat akarok lenni.A medvék a példaképeim,mert ők a legerősebb szárazföldi ragadozók


2019. máj. 22. 15:00
 1/10 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Agyra kellett volna gyúrni, nem bicepszre.
2019. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy inkább a nőket tartod a legerősebbeknek, hiszen az ő elismerésükre vágysz.
2019. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is edzek bicepszre.Csak teljesítményre
2019. máj. 22. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
168-al már bőven lehetsz férfias a szemükben, ismerek hasonló magassagut, aki iszonyat magas tesztoszteronnal rendelkezik már ránézésre is, senki se nézi köcsögnek maradjunk ennyiben.
2019. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Az én bátyám is alacsony, és edz folyamatosan hogy megelégedjen magával. Viszont rá elég sok nő hajt szerintem. Lehet hogy csak rossz embereket fogsz ki. Pl a bátyám valahogy mindig ápoló nőket fog ki és eddig elég idegbeteg volt mindegyik. Nekem meg volt egy olyan időszakom amikor csak 3 hónapos kapcsolataim voltak, utána persze biztos voltam benne hogy így fogom leélni az életemet de miután elkezdtem azt gondolni hogy a kövi nem így lesz, találkoztam egy olyannal akivel 1 évig voltam együtt. Ne olyanokra gondolj ami rosz, gondolj a jóra, hogy igy is van akinek tökéletes lennél. Hidd el találni fogsz ha nem a roszra koncentrálsz.
2019. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de szánalmas vagy!
2019. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.: Ha nem érdekelnek a nők, akkor nem mindegy, hogy mit gondolnak rólad?

2.: PÉNZTÁRCÁRA gyúrj!

3.: Mitől vagy erős? A gyúrástól? Majd amikor egy kis 50 kilós boxoló telibe ver, hogy befosol, akkor mit csinálsz a nagy kondizásoddal, te FeketeLacikettő?

2019. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam hogy gyúrok.

Egy medvét meg egy sörétes sem állít meg,nemhogy egy 50 kilós boxoló

2019. máj. 22. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Exem mindössze 165 centi magas és pont a férfiasságával fogott meg. Nem is gyúr, bár fiatalon néha lejárt a terembe, de amikor megismerkedtünk, már nem volt meg ez a szokása. De ács, fizikai munkát végez folyamatosan és szép izmai voltak mindig.
2019. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értjük, hogy meleg vagy. Mi a kérdés?
2019. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!