Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnek nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnek nőként lazább kapcsolatot, ami nem sima szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkednem, mert elég speciális igényeim vannak.

Nagyon vágyom arra, hogy valakivel legyenek néha közös estéink, nagyon hiányzik a szex, a nevetés, filmezés, közös programok. Vágyom arra, hogy valakivel meseljunk egymásnak, hogy jól ellegyünk.


Ugyanakkor nem vágyom egy hagyományos komoly kapcsolatra, mert ahhoz túlságosan magányos farkas vagyok. Szeretek egyedül lenni, nem igénylem a közös alvást sem különösebben, nem vágyom arra sem, hogy valakivel egész nap cseteljunk, elég 1-2 üzenet este, hogy kivel mi történt.

Meg egyébként is nagyon sokat dolgozom, tehát bele sem férne az életembe.


Valahogy mindig csak a két végletbe botlom. :/


23 N


2019. jún. 18. 23:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

10 Akkor biztosan nem volt szerencséd, ezt el kell fogadni, le kell nyelni. Majd késõbb hátha lesz normális is.

Sok férfinak ilyen-olyan okból még egy jelentkezõ sem akad, illetve lehetõség, mert általában ugye még a "piszkos munkát", vagyis a kezdeményezést is el kell végezni, és ez önmagában még semmit nem jelent a siker szempontjából. A legtöbb nõ meg sajnos eleve nem is ilyen kapcsolatot szeretne.

2019. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ismerkedj normálisan, viszont csak annyit találkozz a pasival, amennyi neked jól esik. Ne kozold előre, hogy mi akarsz, azzal elremisztheted.
2019. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
#11 ez nem sajnos.Normál esetben senki nem ilyen kapcsolatot akar, csak az adott periódusban lehet, hogy èpp nem fér bele az idejébe más, vagy épp akkor jött ki egy hosszú kapcsolatból.Ez nem lehet egy életcél, csak ideiglenes megoldás egy nőnek.
2019. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
14: Nekem alapból ilyen a személyiségem, hogy egyszerűen nem igénylem azt, hogy minden nap kerülgetnem kelljen valakit itthon, szeretek egyedül lenni. De programokat meg szeretek csinálni, szeretek randizni, barátokkal találkozni, szóval emberekre is van igényem azért.
2019. jún. 19. 08:55
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Ismerős helyzet, akármennyire is hihetetlen, vannak ilyen problémák. Antiszociális vagyok, magamnak való, nem vagyok alkalmas együttélős kapcsolatra, de akikkel találkozom, azok vagy kalandot keresnek egy éjszakára, amit én nem csípek, vagy komoly kapcsolatot, átmenet nincs. Nem akarok gyereket, nem akarok férjhez menni, és ez a legtöbb férfit elriasztja.
2019. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16 Ez engem nem elriaszt, hanem pont ilyen kéne! Ezek szerint még férfiban is olyan ritka ez?
2019. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rideg és lelketlen ettől, csak most így érzi.Minek kell ítélkezni?

Fiatal, még változhat akár ez a nèzet, de ha nem, ahhoz sincs közünk.

Valóban nincs átmenet, én sem tapasztaltam soha.

Tisztelet a kivételnek, de férfiak között is van bőven olyan, aki laza kapcsolatot keres, de az tényleg csak szex, többnyire élvezhetetlen kategória annak, akinek vannak igènyei.

2019. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Egy laza kapcsolatot is meg lehet oldani, ami nyilván nem csak szexet jelent. Sõt egy komoly kapcsolathoz sem kell feltétlenül összeköltözni.
2019. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

#10: A kérdésben leírt embert könnyű a kérdésben leírt kapcsolatra találni. Az, hogy valakinek elszállt és irreális igényei vannak, az más kérdés. Nem fog betoppanni Justin Bieber vagy Jason Momoa, hogy na, legyünk ilyen laza kapcsolatban, de ha épp magányos vagy, átmegyek filmezni. Főleg akkor nem, ha valaki cserébe csak annyit tud nyújtani, hogy Danny DeVito jelentkezzen.

(Mondjuk ez a szint már szánalmas, hogy szerintetek nőként szexet is nehéz találni normális keretek között és mi mekkora tévedésben vagyunk, de amikor a férfiak társkeresési nehézségeire csak odavágjátok, hogy legyen az illetőnek önbizalma, az biztos elég a dologhoz... Gratula!)


"Vannak vàrosi mítoszok olyan férfiakról, akik laza kapcsolatban vacsizni viszik a nőt, vagy más igènyes programban is benne vannak, de én még egyet sem hallottam konkrétan, csak olyanokat, amilyeneket felsoroltam, plusz a tapasztalatom is ez."

Jó megtudni, hogy városi mítosz vagyok. Bírom a laza kapcsolatokat, amik nálam nem csak ürítésből állnak, hanem közös programokból és beszélgetésből.



És 2 kérdés:

- Vajon hány jelentkező írt a kérdezőre? Ezek közül hánynak adott esélyt, hogy megismerje legalább minimálisan?

- Vajon a kérdező miért nem reagált érdemben egyik válaszra sem, ami leírta az okot? Állítása szerint nehéz olyan embert találni, akivel lehet értelmesen beszélni, de reagálni sem volt képes és hajlandó a válaszokra. Ez az értelmes beszélgetés?

2019. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem reagálok olyan válaszokra, amik csak mocskolódások, amik vagy nekem szólnak, vagy két kommentelő vitázik éppen egymással, ez minden, csak pont nem értelmes beszélgetés. :D
2019. jún. 19. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!