Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnek nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnek nőként lazább kapcsolatot, ami nem sima szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkednem, mert elég speciális igényeim vannak.

Nagyon vágyom arra, hogy valakivel legyenek néha közös estéink, nagyon hiányzik a szex, a nevetés, filmezés, közös programok. Vágyom arra, hogy valakivel meseljunk egymásnak, hogy jól ellegyünk.


Ugyanakkor nem vágyom egy hagyományos komoly kapcsolatra, mert ahhoz túlságosan magányos farkas vagyok. Szeretek egyedül lenni, nem igénylem a közös alvást sem különösebben, nem vágyom arra sem, hogy valakivel egész nap cseteljunk, elég 1-2 üzenet este, hogy kivel mi történt.

Meg egyébként is nagyon sokat dolgozom, tehát bele sem férne az életembe.


Valahogy mindig csak a két végletbe botlom. :/


23 N


2019. jún. 18. 23:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés, nem értem miért nem törölték még... :D
2019. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

#21 nyugodtan mondogasd, hogy milyen könnyű nekünk, nőknek ilyen kapcsolatot kialakítani szóbajöhető férfival, de attól még a valóság ugyanaz marad, hogy nagyon nem.

Senki nem Jason Momoáról ábrándozott itt, csak olyan férfiról, akivel megvan a kémia, és jól érezzük magunkat a társaságában.

Úgy tűnik, manapság még ez irreális igénynek számít, pedig egyébkènt nem az.

Ha pedig te vagy a városi mítosz megtestesülése, akkor minden elismerésem, te vagy az első!

A kérdező pedig arra reagál, amire akar, mit törődsz vele?

2019. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%

#22: Szóval, ha valaki elmondja, hogy mi veled a probléma vagy mit csinálsz rosszul, azt automatikusan a mocskolódás kategóriába sorolod? Őszintén, így mégis minek írtad ki a kérdést? :D


#24: "nyugodtan mondogasd, hogy milyen könnyű nekünk, nőknek ilyen kapcsolatot kialakítani szóbajöhető férfival, de attól még a valóság ugyanaz marad, hogy nagyon nem."

Nyugodtan mondogatom és a valóság tényleg ugyanaz marad. Voltam/vagyok ilyen kapcsolatban, vannak nő ismerőseim és azok közül, akiknek normális az igénye, mind könnyen talált, pár hónapon belül. Akiknek elszállt, értelemszerűen nem.


"Senki nem Jason Momoáról ábrándozott itt, csak olyan férfiról, akivel megvan a kémia, és jól érezzük magunkat a társaságában."

Igen, ez ki lett fejtve, csak épp mindig kimarad a sztoriból valami. Írta a kérdező is, hogy lehessen vele értelmesen beszélgetni és a kémiai is legyen meg. Ha ilyet nem talált, akkor azt jelenti, hogy vagy nincs olyan férfi a környezetében, akivel lehet értelmesen beszélgetni és a kémiai is megvan, vagy nem létezik ilyen férfi. Ha nincs a környezetében ilyen, akkor valószínűleg nincs túl sok ismerőse vagy elég gagyi közegben mozog, ilyenkor logikus, hogy keressen tovább. Arról inkább ne beszéljünk, hogy nincs ilyen férfi, mert van és elég férfigyűlölő lenne azt állítani, hogy nincs.

Ha a fenti válaszok kiestek, akkor vagy elszállt a kérdező igénye vagy nem azokhoz a férfiakhoz vonzódik, akikkel értelmesen lehet beszélgetni.

Esetleg valaki kiegészítené a lehetőségek tárházát? :D


"Úgy tűnik, manapság még ez irreális igénynek számít, pedig egyébkènt nem az."

Úgy tűnik, manapság egyre kevesebb nőnek van fogalma a tényleges igényeiről. Ha egy napra férfi lennél, akkor jönnél csak rá igazán, hogy milyen egyszerű dolgok számítanak irreális igénynek.


"Ha pedig te vagy a városi mítosz megtestesülése, akkor minden elismerésem, te vagy az első!"

Nem, én vagyok a sokadik. Az más kérdés, ha kevés embert ismersz vagy rossz emberismerő vagy.


"A kérdező pedig arra reagál, amire akar, mit törődsz vele?"

Csak levontam belőle a konklúziót. Már ez is baj? Számotokra lassan tényleg csak az elfogadható az oldalon, ha minden nőnek buksisimi jár, akármit csinál? Mondjuk, így lehetséges, hogy szimplán az értelmes férfiak elkerülnek, ami teljesen érthető.

2019. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

#25 fölöslegesen mond neked bàrki bármit, mert a saját nézőpontodon kívül nem tudsz/akarsz semmi másra rálàtni, csak fújod a magadét, és azonkívül minden más vélemény vagy tény hülyeség, mert te nem értesz vele egyet.

Erre tényleg nagyon kár a kérdezőnek vagy bárkinek is reagàlni.

2019. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24: Ez tipikusan olyan szöveg, amit bárki, bármire bevághat. Most én is mondjam ugyanezt neked? A saját nézőpontomon kívül nem tudok mit mondani? Miért, te mit tudsz? Nem a saját nézőpontod mondod? De. A különbség annyi, hogy én képes vagyok a sajátom mellett érvelni és a tiéd cáfolni, de fordítva már neked ez nem megy. Na, pont ilyenkor szokták azt a szöveget leírni, amit leírtál.


(Az külön tetszik, hogy hozzám vágod, hogy minden más vélemény vagy tény hülyeség, amikor megkaptam, hogy az olyan pasi csak városi legenda, mint amilyen én és még jó pár ismerősöm. Nem érzed, hogy ez pont fordítva történt?)


A pontozásokból pedig ismét gyönyörűen lejött, hogy nőről itt csak szépet és jót lehet írni, a férfiakról pedig nyugodtan lehet negatívat. Gratula újra, hogy milyen könnyen megmutatjátok annak az ellenkezőjét, amit mondani akarnátok!

2019. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen nehéz, mert azok a diplomás,kigyúrt, magas adoniszok pont nem a kérdezőt keresik. :)) Sajnálatos, mindjárt el is morzsolok egy könnycseppet. :D
2019. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!