Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne jöjjek zavarba férfiak közelében?

Figyelt kérdés

Állandóan elpirulok és nem merek rájuk nézni. Néha azt sem tudom hogy szóljak hozzájuk. Pedig nem is szoktak nálam kezdeményezni. Bele se merek gondolni, mi történne, ha valaki bepróbálkozna. Biztos ledermednék és nagyon ciki lenne.

Normális? Mit csináljak?

Ne privátban írjatok!



2019. jún. 19. 16:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%
Beszélgetni kell emberekkel és hozzászoksz.
2019. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Igen velem egyenrangúként nem félistenekként. De csak azokkal, akiket nem vagy alig ismerek. Ha jobban megismerek valakit elmúlik.
2019. jún. 19. 16:53
 23/39 A kérdező kommentje:
Minden idegen férfi, nemcsak aki tetszik.
2019. jún. 19. 16:54
 24/39 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, nem gondoltál még arra, hogy elmenjél valamilyen önvédelmi (pl. Krav Maga) tanfolyamra? Lehet, hogy az jót tenne az önbizalmadnak.
2019. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem önvédelmi tanfolyamra járni, de nem is hiszem hogy segítene. Harcoljam le aki hozzám szól?XD
2019. jún. 19. 17:00
 26/39 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, ennél őszintén szólva azért értelmesebbnek gondoltalak. :/
2019. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon nyuszi egyébként sok lány ismerősöm félősebb nálam.
2019. jún. 19. 17:01
 28/39 A kérdező kommentje:
Szerinted tudat alatt félek a bántalmazástól és magabiztosabb lennék ha tudnám, hogy meg tudom védeni magam? Nem igazán értem.
2019. jún. 19. 17:03
 29/39 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen emberek fõleg nem a fizikai bántalmazástól félnek, attól is, de nem kimondottan. Hanem hogy esetleg megszégyenülnek, leégnek, kinevetik õket, ha nem is elõttük, hanem magukban, meg hogy nem fognak tudni megfelelni másoknak, és hogy valami rosszat gondolnak róluk, meg ilyenek. És ez egy állandó megfelelési kényszert és feszültséget okoz. De mindez a gyakorlatban általában nem ilyen tudatosan jelentkezik, hanem a nagyfokú félelmet érzi az ember, és sejti, hogy ezek vannak a gyökerében.
2019. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is hasonló problémám volt, nem csak a férfiakkal, hanem úgy általában az emberekkel való kommunikáció során. Szerintem nem feltétlenül kell minden szirszar problémával pszichológushoz rohangálni, először mindenképpen érdemes lenne saját magadnak megoldást találni. Én azt tapasztaltam, hogy csak sima gyakorlás kell. Ki kell magad tenni olyan helyzeteknek, ahol férfiakkal kell beszélgetned. Nekem is kínos és gáz volt először, mindig utólag jöttem rá, hogy mit kellett volna mondanom, sokat ügyetlenkedtem, de ahogy csináltam, egyre jobban ment. Most bizonyos okok miatt megint kijöttem a gyakorlatból, viszont már tudom, hogy csak sima gyakorlás kell ahhoz, hogy visszaálljak a régi állapotba.
2019. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!