Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne jöjjek zavarba férfiak közelében?

Figyelt kérdés

Állandóan elpirulok és nem merek rájuk nézni. Néha azt sem tudom hogy szóljak hozzájuk. Pedig nem is szoktak nálam kezdeményezni. Bele se merek gondolni, mi történne, ha valaki bepróbálkozna. Biztos ledermednék és nagyon ciki lenne.

Normális? Mit csináljak?

Ne privátban írjatok!



2019. jún. 19. 16:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%
Velem is ugyanez van, bár én szinte még tini vagyok. Remélhetőleg idővel kinövöm.
2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szerintem itt főleg azokról a pasikról van szó, akik bejönnek. Kicsit mantráznod kéne magadnak, hogy szerethető, jó csaj vagy.
2019. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ez is igaz lehet, de azt írta, hogy akiket ismer, azoknál már jobb a helyzet. Érdekes, a nõk nem kerültek szóba.
2019. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ismétlem minden idegen férfivel ez van. Nőkkel nem nagyon. Talán van benne valami, amit a 30as mond, többet kéne beszélgetnem velük.
2019. jún. 19. 20:44
 35/39 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül, hány férfival beszélgettél eddig? Vannak férfiak a közeledben, rokon, szomszéd, kolléga?


vagy csak csupa csupa nő vesz körül?

2019. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Most hogy belegondolok még nem nagyon beszélgettem eggyel sem úgy igazán apán meg tesón kívül. Mindig lánybarátaim voltak. Egy fiúhoz sem kerültem közel. Egy korombeli fiú szomszédom volt még gyerekkoromban de elköltözött hamar.
2019. jún. 19. 21:59
 37/39 anonim ***** válasza:
Édesapáddal milyen a kapcsolatod? Illetve édesapád és édesanyád kapcsolata milyen?
2019. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Jóban vagyok apukámmal, nincs semmi gond.

Anyuval megvannak egymás mellett, de semmi extra. Miért?

2019. jún. 24. 21:31
 39/39 anonim ***** válasza:
Mert ilyen gátlások sokszor onnan fakadhatnak, hogy van valami gebasz az apával való kapcsolattal. Pl, én kiskoromban mindig féltem apukámtól, sok gátlás és félelem van még bennem a mai napig a férfiakkal kapcsolatban. Persze lehet, Nálad teljesen más oka van. Jó lenne szakemberrel beszélni esetleg, ahol mélyre tudtok ásni.
2019. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!