Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is szégyellenétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szégyellenétek, hogy olyannal randiztatom valaha, aki lomizni jött hozzátok pár évvel később?

Figyelt kérdés

18 éves voltam, egy jóképű, aranyos srác volt... Világos barna hajjal, fehér bőrrel, normális ruhái voltak.


Azóta lezüllött. Elhízott, többször elvették a jogsiját ittas vezetésért. Azt sem tudtam, hogy c...ny, de csak félig amúgy.


Néha ha nincs cdaja így r ám ír, félévente, mondtam, hogy barátok lehetünk. De ez olyan kínos, hogy le is tiltottam.


Ma.megjelent lomizni... Vasat kunyerált, kinéztem és apámmal egyezkedett...


😂😂😂 Már nem is néz ki jól kicsit sem. Szerencsére a szüleim nem tudnak erről.


2019. jún. 19. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor rendes volt, akkor szerintem nincs mit szégyenkezned, nem volt ráírva.


Sajnos, van akivel valami baj történik az élete során. Ez nem is szégyen, inkább megdöbbentő.

2019. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én pasi vagyok, és szégyelném ha csaj volnék. Részvétem...
2019. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Kit randiztatsz? Vagy mi ez a baromság?
2019. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 érdeklődő63 ***** válasza:
69%
akkor a gyereknek kezd beindulni a karriere. de jót röhögtem ezen a történeten. ki is találtam egy új nagyon röhögős szimbólumot.Ü Ü Ü Ü Ü. ez azt jelenti hogy fülig ér a röhögő száj
2019. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
*randiztam
2019. jún. 19. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez miért szégyen?Nem miattad züllött le.Felelős csak a saját életedért lehetsz.
2019. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is hangosan vihogtam és anno pedig sajnáltan, hogy nem lett több, de én dobtam.
2019. jún. 19. 23:03
 8/13 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
nem csodálkozok rajta. majd összejön egy lomis koleginával
2019. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elírások! Illetve az egyik kezem törött, amásik meg meg zúzódva van...
2019. jún. 20. 05:49
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan miért szégyellenéd?Akkor nem volt ilyen, most meg nincs Hozzá közöd.


Nekem volt egy általános iskolás osztálytársam, pedagógusok voltak a szülei egy kistelepülés iskolájában, Ő kitűnő tanuló volt.

Másik településre költöztünk, évek múlva a gimiben találkoztam Vele, osztálytársak lettünk ismét. Még mindig helyes, okos, aranyos volt. Aztán ki tudja mi történt Vele, de nem járt be órákra, nem készült, megbukott, felvette 2. osztályban a fekete garbóját és évekig azt hordta, télen/nyáron. Végigjárta a sulit, de nem érettségizett le, nem tudom mi van Vele azóta.

A gimiben is teljesen elzárkózott, senki nem tudott Neki segíteni.


Azóta már meghalt, kiderült, a drog/alkohol rabja lett, ki tudja mióta.


Az a srác egy értékes ember volt, bármi történt Vele. Ha anno a barátom lett volna később sem tagadtam volna ezt le.

2019. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!