Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A családomban egytől egyig mindenkit megcsaltak. Egész életemben ezt láttam. Ismerősök között is rengeteg ilyet tapasztaltam. Ez lenne az én sorsom is? Én nem vagyok hűtlen,és szeretnék magamnak normális férfit találni,de mintha belémrögzült volna,hogy nem szabad bízni senkiben, és nem érdemlek én sem normális párt... Van ilyen? Hogy az én sorsom is ez lesz? Vagy ez hülyeség? 22L
2019. máj. 18. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki saját életének a kovácsa. Nincs semmilyen sors.


A vonzás törvénye értelmében azt vonzod be, amire leginkább összpontosítasz.

Szóval, teljesen jó úton jársz afelé, hogy az egód által kitalált képzetet igazold, azt, hogy téged is meg fognak csalni.

2019. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont most készültem megnézni a Vonzás törvénye c. filmet. Pont jókor írod..Egyébként köszönöm a válaszodat..:)
2019. máj. 18. 21:56
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha erre ennyire rágörcsölsz, akkor lehet emiatt megy majd tönkre a párkapcsolatod. Ha netalántán megcsalnak, akkor pedig a sorsa fogod majd. Ez hülyeség, ez nem sors. Sajnos nagyon sok ember hűtlen, de ez nem azt jelenti, hogy a te párod sem lesz az. Egy párkapcsolatért tenni kell, hogy működjön és remélhetőleg egy hosszú ismerkedési szakasz alatt meg tudod annyira ismerni a másikat, hogy tudd, bízhatsz-e benne.
2019. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Férfiak voltak a megcsalók mindig?
2019. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
javítva: *nem azt jelenti, hogy a te párod is az lesz
2019. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vegyes volt. Nők is és férfiak is. De inkább a férfiak. Borzalmas..
2019. máj. 18. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor az lehet, hogy mivel ők a családtagjaid, akiket szeretsz, az ilyen jellemű férfiak fognak feltűnni neked, mint szimpatikusak, ismerősek. És ők lesznek a vonzók számodra. Minél több hazugságjelet, kettősélet-jellemzőt felszínre kéne hoznod, tudatosítanod kéne, hogy felismerd és elkerülhesd.
2019. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olyat keress aki szeret és tisztel, akkor nem fognak megcsalni..
2019. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: Pont ezt nem tudja felismerni az, akinek a családtagjai nem ilyenek. Mert azt tanultuk, hogy a családban amit látunk, az a szeretet és tisztelet. Másfajta embereket nem is igen ismerünk elég alaposan, mert családokra vagyunk szeparálva.
2019. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mert azt tanultuk, hogy a családban amit látunk, az a szeretet és tisztelet."


Ez hülyeség szerintem..

2019. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!