Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire ronda, csúnya vagyok, van egyáltalán esélyem, hogy lesz valaha is barátnőm? Ezeken a tulajdonságaimon (bármelyikének) szerintetek lehet változtatni? Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

Az alapkoncepció: kevés, de annál inkább elkeserítő próbálkozás. Mondani nem mondták, hogy ronda vagyok (lehet még nem jutottam el addig, hogy ezt valaki közölje is velem...), de leírom, hogy hogyan nézek ki, S abból mindenki megfogalmazhatja ezzel kapcsolatban a véleményét.

Kicsit sem vagyok jóképű...szerintem ennek tudható be leginkább a sikertelenség. Ebből kifolyólag az önbizalmam sincs a topon... igazából nincs is. Most már.

De felvázolom, hogy hogyan is nézek ki. 167-168 cm magas vagyok, átlagos testalkatú...ha rendszeresen edzenék akkor jobb lenne a kiállásom. A hasamat kivéve jól és egész gyorsan reagál a testem az edzésre. De folytatom a jellemzésemet, mert ha jobb lenne a kondim, az csak egy dolog lenne...

Szőrös vagyok...mindenhol és nagyon, kivéve a hátamat (ott is van pár szál, de azok tényleg csak elvétve vannak).

A koponyám fura alakú, a két oldala nem egyforma, a jobb oldalon puklis(abb). Jobban nem tudom megfogalmazni.

A füleim viazonylag nagyok és elállnak. Most jön a legrosszabb, az arcom.

A bőröm nem sima alapból, de ezen felül vannak rajta hegek, baleset és bárányhimlő miatt is. A homlokomon mély ráncok vannak a sok homlokráncolástól, és ezek soha nem simulnak ki. A homlokcsontom ősemberes jellegű, elég markáns a szemöldökömnél. A szemeim mélyen ülnek (mondjuk ez az egy dolog tetszik...nekem).

Az orrom kicsit felfelé áll, azaz lejjebb kell hajtanom a fejemet, ha azt szeretném hogy ne lássanak bele az orromba és az orrom is szőrösödik - kívülről (is).

Az ajkaim vastagak és nincs szép ívük, nincs is igazán ívük..bantunégernek is hívtak már emiatt.

...és nos, régi baleset miatt és mivel nem volt pénz normális ellátásra, a metszőfogaim fogorvosnál készültek és nem a legjobbak. Csak csukott szájjal nevetek...vagyis mosolygok. Beszélni sem szeretek. Bármilyen gyümölcsbe beleharapni csak álom marad. Már dolgozok, van megtakarításom, meg tudnám csináltatni, de félek, hogy mi lesz...nem tudom, hogy egyáltalán meg tudják-e rendesen csinálni.

...és van még némi szeplő az arcomon.

Annyira konkrétan leírtam, hogy hogyan nézek ki, hogy képet nem küldök magamról senkinek sem, ha esetleg lenne ilyen kérés. Aki felismerne, az meg lehetőleg ne írja ki a nevemet!

A kérdés(ek) adott(ak). Ha valaki esetleg tanácsot (is) tudna adni, annak nagyon örülnék.

27F


2019. máj. 19. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy Woody Allennek is voltak szép barátnői, pedig ő sem a legszebb ember a világon. A fejedet jobb, ha nem hajtod le, mert az görnyedt testtartáshoz vezet, különben meg mire vársz az edzéssel?


Javíts azon, amin tudsz, hogy később rájöjj, hogy ezek nélkül is kellettél volna a nőknek!


Sok sikert, és kitartást kívánok!

2019. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Én is ronda, alacsony, ráadásul kövér férfi vagyok.

Sőt, már öregszem is, 30 felett járok. :)


A kettőnk között viszont van egy erős gondolkodásbeli különbség. Én nem hajtom a kapcsolatokat, mert az ugyanolyan alsó kategóriás nőket - mint én - abszolút nem kívánom.


Tanulom egyedül élvezni az életet, jó úton haladok, tedd ezt te is.

2019. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen leírásokat sosem tartottam jó ötletnek mert mindenki mást képzel el. Számomra ez hülyeség. Amit én elképzeltem az egy ősember kb de erősen kétlem hogy úgy néznél ki. Így nem lehet véleményt mondani.

A fogaiddal mi van? Mindenki fogorvosnál csináltatja :D gondolom neked korona kéne rá nem?

2019. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A fogaidat mindenképpen csinaltasd meg, ha van rá lehetőséged!

Nekem a olyan rendellenességeim vannak, hogy 4 millióból tudnám csak normálisan megcsináltatni, de 21 vagyok és sok dologra kell most a pénz...

Szóval ha Te tudsz rá költeni, hát költs. És edzeni is járj el, illetve kezdj el előnyös ruhákat viselni, ha eddig nem tetted.

Amin tudsz azon javíts. Tökéletes nem lehetsz, de sokkal jobb igen...

2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Turcsy, is that you?
2019. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kocsit erős ez így egy emberben !


Már az alacsonyságot miatt kiesnél a nők 70 % nál!

2019. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-hez, én is ugyan ez a kategória vagyok. Ha esetleg nagyon ritkán próbálkozom, nagggyon gyorsan szembe jön a brutális valóság, ami miatt napokig rosszul érzem magam. Van a baráti körömben egy magas, sportos srác, akinek még soha nem volt nője, pedig ő is már 30 felett van. Csak szimplán aszex az arc egyébként, mégis több nő kérdezgeti, meg kombinálnak, hogy milyen lelki problémája lehet. Nos, engem egyikük sem kérdez meg, nem kombinálnak, ahogy egy másik, nálam amúgy kicsivel jobb képű, de egymagas srácot sem a társaságból, hogy miért vagyunk egyedül. Na, vajon miért nem kérdezik...? :) Melózom, edzegetek, olvasok, túrázgatok, ilyenkor jól elvagyok. Tényleg hagyd, tapasztalatból mondom, mondjuk, hogy nem fog összejönni, kár erőltetni, csak a fájdalom lesz erősebb. De tényleg el lehet lenni egyedül is, senki nem fog emiatt számon kérni, és nem is ártasz vele senkinek, hogy egyedül vagy. Röviden, tömören ennyi.
2019. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na.

A fogaidat tedd rendbe, menj el egy JÓ fogorvoshoz aki híres a koronáiról meg az esztétikus munkáiról. Hidd el, jobban fogsz kinézni, az önbizalmad is javul, és beszélni meg mosolyogni is többet fogsz.

Ha az edzésre jól reagál a tested, akkor irány az edzőterem, attól is nőni fog az önbizalmad és közben izmot is építesz.

A szőrt nemkívánatos helyekről (mint a hátad vagy az orrod) le lehet gyantáztatni, a “normális” helyeken mint a lábad trimmelheted, de az nem is olyan nagy hátrány ha meghagyod.

A koponyád alakján meg a füleden esetleg egy jó frizura tudna dobni, teljesen meg tudja változtatni az arcformát.

A bőrödön a hegekkel menj el egy bőrgyógyászhoz, vannak krémek amik halványítani tudják a hegeket, hátha a tieiden is lehet segíteni. De ismét, a régi hegek nem feltétlen jelentenek tragédiát.

A ráncokat a homlokodon ha nagyon zavarnak, fel lehet tölteni botox-szal, bár ha abbahagynád a homlokráncolást és tudatosan lazítanád az arcizmaidat, az is segítene szerintem.

A magasságod nem reménytelen. Engem se zavarna hogy alacsonyabb vagy 5 centivel (172) de én az átlag lánynál magasabb vagyok, anno a tornasorban második. Ez azt jelenti hogy volt mondjuk 13 lányból 10 aki veled kb egymagas vagy alacsonyabb, a tornasor másik végén olyan 153-155 volt a magasság. Ez ugyan több éves infó, de 18-19 évesek voltunk, senki nem nőtt azóta.

Végül azt javaslom menj pszichológushoz hogy az önbizalmad rendbetedd.

Sok sikert!

2019. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Wow. :)
2019. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!