Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az a természetes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a természetes, ha valaki párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és szingli. 3 éve nem volt tartós kapcsolatom, mert azóta akikkel összejöttem hamar kiderült, hogy nem illünk össze. Nem baj, semmi gond, persze szeretném, ha lenne hamarosan kapcsolatom, de én egyedül is megállom a helyem.


Viszont komolyan nem ismerek senkit, aki velem egyidős és szingli. Se a baráti körben, se a munkahelyemen. Mindenki full természetesnek veszi, hogy barátom van, úgy beszélnek, mintha egyértelműen lenne. Pl kérdezik, hogy albérletben lakom-e a párommal, vagy hogy a párom biztos ilyen meg olyan...


Csak nem értem, miért csak az az egy lehetőség van, hogy kapcsolatban vagyok? Őszintén, sokszor voltam rossz kapcsolatban, inkább egyedül vagyok, mint egy olyanban.


2019. jún. 21. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ember egy társas lény. Ha jó nő vagy, akkor fel se merül bennük, hogy nincs valakid. Nagyon sokan kapcsolat függők. Fűvel fával összejönnek, akkor is ha nem.az igazi vele, jó a szamár is, ha nincs ló alapon.

Volt egy pár éves időszakom nekem is amikor nem volt barátom, mindenki úgy nézett rám, mint valami űrlényre. (Azt mondjuk nem kötöttem az orrukra, hogy futó kalandom rendszeresen volt ezidő alatt.)

2019. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,pacsi :)) nekem sincs senkim 25 éves vagyok kb 4 éve . Mondjuk oké két éve volt egy rövid kapcsolatom ezzel megtörve a 4 évet... de nekem is úgy beszélnek mindig,hogy többes számban,mit fogtok csiánlni stb,mintha evidens lenne...a velem egyidős lányok meg máról sem tudnak beszélni,mint kézpeld xy rám írt, xy ezt modnta ,miért mondta? szóval csak a pasikról,kb az összesnek van barátja,ha nincs akkor is épp vadásznak egyre. Én meg teljesen érdekltene vagyok a dolog iránt,volt már nekem hosszú kapcsoaltom,rövid is stb,sokat tapsztaltam kapcoslat terén és eléggé kiábrándultam,ha jön egy normális pasi biztosan nem mondok nemet,de igen számomra is érthetelen ez az egyik kapcsiból a másikba míg élek...
2019. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a nőknél természetes. A férfiaknál meg az egyedüllét.
2019. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Mindenki full természetesnek veszi, hogy barátom van, úgy beszélnek, mintha egyértelműen lenne."


Megnyugtatlak fordítva is ugyanez van.

30 F


Egyébként meg szerintem mindenki éljen úgy ahogy akar.

Kinek mi köze hozzá ! A magyaroknak (80%-ban) betegsége hogy bele kell ugatni a más magánéletébe. Elképesztöen irritáló. Éltem Ausztriában ott nem piszkálnak így.

2019. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!