Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy az ember egy tökéletesnek tűnő párkapcsolatban is vágyik az exe után?

Figyelt kérdés
Egy egyéves kapcsolatomat zártam le egy hónapja egy másik srác miatt. Tudatosan végiggondolt döntés volt, annak ellenére, hogy tudtam, hogy az exem nagyon szeret és bármit megtenne, hogy visszakapjon, és természetesen nekem sm szűntek meg egy pillanat alatt az iránta érzett érzelmeim, még akkor is, ha a másik srácot választottam (aki zseniális ember, odaadó, tökéletesen más személyiség, mint az exem). Az exet szakítás után nem mertem keresni, ma viszont felhívott, és engem hirtelen megrohantak az érzelmek, amiket iránta éreztem... most teljesen összezavartnak érzem magam... normális ez, vagy inkább szünetet kéne tartanom a másik sráccal?
2009. nov. 8. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem az.
2009. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tarts szünetet emiatt, még véletlenül sem! Ez természetes, hogy előjöttek az érzések, viszont nem szabad, hogy magával ragadjon és visszahúzzon hozzá! Tartsd magad ahhoz, hogy szakítottál vele és ennyi! Nem szabad meginognod! Te semmiképpen se kéresd, és ha ő keres, csak akkor vedd fel, ha tényleg szívesen beszélnél vele! De ne felejtsd el, ott a barátod aki szeret téged és nem érdemli meg, hogy becsapd!
2009. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
senkit nem szeretnék becsapni, ezért próbálom tisztázni az érzéseimet...
2009. nov. 8. 23:35
 4/8 anonim válasza:
Hát igen 1 év az 1 év ne várd el magadtól hogy azt 1ről a 2 re elfelejcsd nem lehet a vonzalom ott marad! de ha egyszer szakítottál vele akkor viseld a következményeket tudtad mibe vágsz bele nem?! persze az is jó érzés én tudom hogy egyszerre 2 pasi szeret de ne használd ki hagyd őt békén és éld a mostani pároddal az életed!!
2009. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2009. nov. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a mostani kapcsolatodat tökéletesnek tűnő-ként jellemzed, akkor az elég gáz...

Ha egy szép szó tönkreteheti az új kapcsolatodat, akkor egy gyenge jellem vagy. Főleg, hogy az új pasi milyen sztár az exhez képest...

Egyszer már szétmentetek gondolod, hogy ez nem fog bekövetkezni újra? Egy jó nagy pofon kéne neked az helyre rázna...

2009. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4évig voltam 1ütt az exemmel...én 23/l ő 29/f...miután elhagyott még összejárogattunk meg talákozgattunk és így még nehezebb volt elfelejteni...aztán 1-1,5 év után jött vki(18/f) akit buliba menet ismertem meg már akkor vmi furcsát éreztem a közelében, olyan kellemeset nem is tudnám jellemezni azt az érzést de felemelő volt és egy pár hónap alatt 1re közelebb kerültem hozzá, 1re több érintésére volt szükségem, 1re több ölelésére és 1re inkább szükségem volt rá, hogy találkozzak vele...aztán végül csak lett belőlünk vmi...december 21-én lesz másfél éve és én ugyanúgy szeretem mint amikor először megláttam...de az elején én is néha paráztam, hogyha felhívott az exem, mert furcsa érzés volt és sokat is beszéltem róla meg ilyenek, de sokat kattogtam ezen és rájöttem, hogy 4év rengeteg idő és ez csak a megszokás miatt van...már rég nem szerettem őt, hanem a mostanit...az érzések elmúlnak, de az emlékek nem...
2009. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vok még annyi: Ne tarts szünetet élvezz vele minden percet és gondolj arra, hogy nem érzelmek, hanem emlékek...szeresd a mostanit és nemsokára rájössz, hogy lehet hogy eszedbe jut az előző, de elmosolyodsz és rájössz, hogy már nem úgy gondolsz rá...számomra teljesen aszexuálissá vált és olyan mintha egy semleges ismerősömre gondolnék...
2009. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!