Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél ez a "nem egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ez a "nem egymást keressük" mondat miért nem vállal egy kicsit több felelősséget és azt mondja inkább, hogy "nem téged kereslek", mert nem ütöd meg a szintet?

Figyelt kérdés
A nőknél tényleg ennyire zsigerből jön a felelősség átpasszolása? Hogy még a legalapvetőbb helyzetekben is belső késztetést éreznek hogy a pasira toljanak minden felelősséget?
2019. jún. 22. 23:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
85%

Milyen felelösséget passzol át ezzel??

Lehet csak nem akar bunkón megbántani...

2019. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem felelősség Átpasszolása csak egy diplomatikus elutasító válasz.
2019. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

de tudja, hogy én őt keresem


ő csak ne mondja meg hogy én kit keresek...


de nyilvánvaló hogy csak arról van szó hogy én nem kellek neki


helyettem ne nyilatkozzon

2019. jún. 22. 23:38
 4/54 anonim ***** válasza:
86%
Miert akarod kiprovokalni masokbol, hogy megbantsanak? Tudod mi a jelentese, nem ertem miert baj, hogy nem nyersen mondja a szemedbe.
2019. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

mert ez semmi másról nem szól, minthogy nem a nő a hibás az elutasításért hanem nekem is felelősségem van benne, mert amugy sem őt keresem.


Ha meg kellene hogy "bántson" ami elkerülhetetlen, akkor miért nem teszi? Ehelyett csak valótlanságokat állít.


Csak a saját nevében beszéljen bárki.

2019. jún. 22. 23:41
 6/54 A kérdező kommentje:
a nők is megsértődnek azon amikor a férfiak azt mondják neki hogy "majd megbánod meglásd"
2019. jún. 22. 23:41
 7/54 anonim ***** válasza:
84%
Drága, senki nem hibás a visszautasitasert, mivel semmi rosszat nem követ el. Nem bűn az, ha valakivel nem akarunk kapcsolatot.
2019. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
90%

Értem, hogy mire gondol a kérdező, csak talán nem jól fogalmazta meg.


Az őszinte nyílt kommunikáció azt jelenti, hogy arról beszél az ember, amit ő maga érez. Hiszen azt nem tudhatja, hogy a másik mit érez, és nem is dolga erről állást foglalni. Pl nem azt mondod valakinek, hogy csúnya, csak hogy neked más az eseted. Aztán ezt már lehet finomítgatni, a lényeg, hogy a saját érzéseiről beszéljen őszintén. És ez még fontosabb egy kapcsolatban.

2019. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
46%

#4


Mondjuk én a nyers őszinteséget többre tartom, mint a modoroskodást, ilyen esetben.

2019. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
71%
Értem amit írsz kérdezõ, szerintem ezt lehet úgy értelmezni, hogy õ tudja, hogy te õt szeretnéd, de ez nem kölcsönös, mert õ valamiért ezt nem viszonozza. Ebben benne van a lényeg, de szerintem az elutasított fél joggal várhat indoklást, és ezt meg lehet normálisan tenni. Nyilván minden visszautasítás rosszul esik, de így szerintem valamivel könnyebb megemészteni, hogyha indoklás is van.
2019. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!