Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet Viktornak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet Viktornak valóban ez a három mondat amit kerülni kell az internetes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 16:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2018. márc. 30. 16:10
 2/16 A kérdező kommentje:

1. Szimpatikus vagy

2. Mit keres itt egy ilyen csinos lány egy ilyen oldalon

3. És akkor mivel foglalkozol.

2018. márc. 30. 16:12
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

"2. Mit keres itt egy ilyen csinos lány egy ilyen oldalon"


ez kb a közhely parádé 1.0

2018. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Szanalmas kerdesek.

Viktorka is. Idegeseto, affektalo muhangja van.

2018. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

1. Szimpatikus vagy: Jó párszor írtam már lánynak, sosem volt hátrány. Sőt, komolyabban hangzik, mint egy átlagos szép vagy szöveg.

2. Mit keres itt egy ilyen csinos lány egy ilyen oldalon: Ha szereti a bókokat a csaj, semmi gond vele.

3. És akkor mivel foglalkozol: És nélkül mehet. Előbb-utóbb úgyis szóba kerül a munka téma.


Ha társkeresőről van szó, akkor meg kb. lényegtelen, hogy mivel nyitsz. Ha képek alapján nyerő vagy, akkor válaszolnak. Ha nem, akkor nem. Volt pár kutatás és mind kihozta, hogy 80-95% a nőknek el sem olvassa a szöveget regisztráció után pár órával, hanem csak a képek alapján válaszol.

2018. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
A robot embereknek -akiknek se saját egyéniségük, se saját gondolataik-, jól jöhet.
2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Részben érthető, részben nem.

Értem én, hogy a nők sok sablonos levelet kapnak, de ez sajnos egyéni szoc. probléma.

Egy ismeretlen embert akiről tényleg semmit nem tudsz azon kívül a pár képen kívül amit felrak a néhány közhelyes megjegyzés mellett, ezeket a köröket sajnos meg kell tenni minden új embernél mert így ismered meg a nulláról.

Tehát egy kellő levélmennyiség után igazából minden indítás sablonos lesz mert mindet látták/olvasták már azelőtt.

Elég nagy hülyeség lenne úgy kezdeni a beszélgetést egy ismeretlen emberrel mint évek óta öribarik lennétek és egyből, kötetlenül, pimaszul a közepébe.

2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Viktornak mindig igaza van. Április 8-án is ő győz majd :D
2018. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Bár igaz, hogy ezek eléggé sablon szövegek, de valahogy elkell kezdeni egy beszélgetést és nem mindenki annyira kreatív, hogy frappáns ismerkedő szövegeket vagy kérdéseket találjon ki főleg egy ismeretlen ember számára, ezért sokan maradnak a sablon szövegeknél.


A szimpatikus vagy szöveggel nekem személy szerint nincs gondom.

A mit keres egy ilyen csinos lány egy ilyen oldalon, meg hasonló szövegektől a falra tudnék mászni, mert mégis mit lehet erre válaszolni?! Ha valaki tárkereső oldalon van fent, akkor nyilván azért, mert társat keres...szóval igen, ezt inkább kerülni kéne.

A mivel foglalkozol szöveggel sincs szerintem gond, hiszem csak érdeklődik, hogy dolgozom-e vagy tanulok stb.


A gond szerintem általában azzal van, hogy a sablon szövegek után megáll a beszélgetés vagy csak a semmiről írunk. Persze vannak kivételek, ahogy azok mindig vannak, de nem egyszer volt már, hogy rámírt egy srác, hogy meg akar ismerni, de aztán egy-két szavas válaszokat adott és nem érzem azt, hogy tényleg megakarna ismereni. Aztán persze én voltam a rossz, hogy nem válaszolok a "semmilyen" üzeneteire stb. Nem lehet elvárni, hogy csak az egyik fél vigye tovább a beszélgetést és fektessen bele energiát, ez pedig egyaránt érvényes a férfiakra is és a nőkre is.

2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nőként írok. Szerintem semmi baj nincs ezekkel a kérdésekkel, a másodikat kivéve, az tényleg gáz. De a másik kettő tök átlagos kérdés/mondat. Valahogy a tudtára kell adni, hogy felkeltette az érdeklődésedet, akkor mit kell ezen cifrázni, megmondod, hogy szimpi a kép, profil alapján, pont. Aztán nehogy már ne lehessen a munkára rákérdezni, a foglalkozás, érdeklődési kör sok témának az alapja tud lenni. De ok, legyen igaza. Kérdem én, akkor hol van az a videó, amiben elmondja mit csináljak? Ha pasi lennék igen nagy sz_rban lennék, hogy most akkor mit is írjak, ha ezek kilőve. Szerintem ez a faszi annyira ért a csajozáshoz, mint én az atomfizikához. Azon se lepődnék meg, ha kiderülne az egyik fő tevékenysége itt gyk-n osztani az észt, kb. ennyit érhet a pasi.

21L

2018. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!