Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért vagytok úgy oda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért vagytok úgy oda, ha egy férfi azt mondja: "bármit megtennék érted", amikor ez a mondat jó eséllyel papucs-természetre utal?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a megfelelően romantikus vibrálás közepette kimondott "bármit megtennék érted" egy férfitól a nőkre nagyon nagy hatást gyakorol. De gondoljuk végig: ha egy férfi ezt mondja, akkor az papucs, nem? Bármit mondtok neki, egyből ugrik és csinálja. Ezt meg a nők ki nem állhatják...


Vagy nem jó az okfejtésem? Angol nyelvű dalokban is gyakori az "I would do anything for you" szófordulat. De a "lehoznám neked a csillagokat" is jó példa. Aki mindenre hajlandó egy nőért, azt nem papucsnak nevezzük? Ha igen, akkor miért nyerő(k) mégis az ilyen mondat(ok) a nőknél? Van itt valaki, aki érti ezt?



2018. dec. 7. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

6 év alatt a párom még egyszer se mondta ezt. És? Összedőlt a világ?


Sokan mondják a párjuknak azt, hogy "Mindenem." Na, ennek sincs semmi értelme. Mert pl. ha a párja nem lenne, akkor ő ki lenne? Egy senki?

2018. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
sose mondanék ilyet egy nőnek :D
2018. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

A papucs pasikat szeretem.

N

2018. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem papucs. Ez szeretet, legalábbis nálam. Én is mindent megtennék érte, és mindenkiért, aki fontos nekem.
2018. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor ezen az elven en is szeretem a papucs pasikat. Sőt akkor én is az vagyok. Ha kérek vmit akkor amúgy az a normál, hogy lexarja vagy hogy van ez? Ha szeretek vkit alap, hogy a kérdését teljesítem.
2018. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem szerettem a nagy szavakat, de egy kis tapasztalat után azt is mondom, hogy a tettek számítanak valamit. Ezeket a maszlag dumákat, nem minden nő veszi be. Ettől függetlenül a férjem szeret és tudom, hogy "mindent" megtenne értem, de nem mond ilyen szövegeket soha. A szeretetet lehet érezni, nem kellenek nyálas szavak hozzá. Mellesleg az a férfi, aki odaadón szeret egy nőt nem papucs. Az akarat nélküli, szolgalelkű férfiak a papucsok.
2018. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok oda ezért mert szerintem ez egy hülye meggondolatlan , gyerekes felelőtlen kijelentés amit nem lehet betartani. Ez a nyálas filmekben , könyvekben van amit nem lehet átvinni a való eletbe. Nem is vagyom arra hogy valaki ilyen hülyeséggel etessen. Attól nem papucs egy férfi ,hogy sok mindnet megtesz egy nőert de ezt tegye meg a nő is a férfi fele hogy ne csak egyoldalú legyen.

N24

2018. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ki mondta, hogy a nok nem szeretik a "papucs" ferfiakat? Elobb valasztanek egy papucsot, mint egy onelegult s**fejt, foleg, hogy en is szinte barmit megtennek a paromert es altalaban o az elso nekem az ocseim mellett.

Vagy tenylegesen torodni valakivel es a legjobbat akarni neki papucs dolog? Akkor en is szornyen nagy papucs vagyok 🤔

2018. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt a "bármit megtennék érted" és a "lehoznám neked a csillagokat" igazából abban a pillanatban van romantikus értelme. De te eléggé szószerint veszed ezt a dolgot. Mert a "bármit megtennék érted" az a szerelmet képviseli,hogyan fogalmazza meg ennyi. Nem azt jelenti,hogy este 11kor azt mondja a csaj h vegyél neki fagyit és te ugrasz. Szerintem teljesen másképp értelmezed ezeket a mondatokat mint,amik. A másik hogy vannak olyan férfiak tényleg szó szerint a tenyerükön hordozzák a barátnőjüket.Ez mindenkinek a saját dolga.
2018. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Remélem azoknak, akik ez rendben van elgondolkodnak azon, hogy:


Pl.

Van, az egyik fél, aki dohányzik. A másik fél nem. A nemdohányzó megkéri, hogy a kedvéért szokjon le a cigiről. Nagyon kis százalékuk teszi csak le a párja kedvéért a cigit. Ergó, nincs is értelme annak a kijelentésnek, hogy "bármit megtennék érted" Mert abba ez is beletartozik. Hogyha szeretsz, akkor bármit megteszel értem.

Ezzel tulajdonképpen vissza is lehet élni, ki lehet használni a másikat, hisz úgyis tudja, hogy bármit megtennél érte.


Másik példa. Az egyik megcsalja a másikat. Aki elkövette a megcsalást az nem fog bűntudatot érezni, hisz tudja, hogy a másik bármit megtenne érte csak hogy vele maradjon.


Vigyázni kell, ezzel a kijelentéssel. Ez nagyon sok rétű dolgot takar.

Azért, mert szeretünk valamit, még nem kell mindent megtenni érte, attól nem szereted kevésbé.

A szimpla hétköznapi cselekedetek, pl. házimunka, gyereknevelés..stb. ezek alap dolgok, hogy a felek közösen végzik.


Szerintem sokan nincsenek is tisztában a szavak jelentésével. Különben nem mondanák azt se, hogy "Te vagy az életem értelme."... "Te vagy a mindenem."

2018. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!