Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sokkal fiatalabb (10-12 év) pasik érdekelnek? PRIVIT NEM KÉREK.

Figyelt kérdés

Volt egy komoly kapcsolatom, ott a férfi volt idősebb 10 évvel. Amióta annak vége lett, csak a velem egykorú, vagy fiatalabb férfiak vonzottak. Azóta ez a szám megy egyre lejjebb. Most is épp egy 12 évvel fiatalabb srác tetszik, előtte is 11 évvel volt fiatalabb, hát érte is nagyon odavoltam :) A nálam idősebbekre rá sem nézek egyáltalán, semmi vonzó nincs bennük.

A fiatalabbakban meg annyira vonz valami. Talán az, hogy egyszerre olyan kisfiúsak és férfiasak egyszerre, vagy nem tudom. Amúgy sajnos apuka nélkül nőttem fel, szóval inkább az idősebbeknek kéne vonzani, legalábbis még régebben valaki ezt mondta.

Mit csináljak, hogy ez elmúljon és magamhoz térjek? Én is tudom, hogy soha nem lehet ezekből komoly kapcsolat, még szex sem nagyon, hiszen őket nem érdeklik az idősebb érettebb nők.

(32 éves nő) PRIVIT NEM KÉREK!


2019. jún. 23. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Pedig de, sokakat érdekelnek az idősebb nők. És hát persze, hogy a fiatalabb, a feszesebb fog tetszeni, nem a ráncos.
2019. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért a 32 évtől még messze van a ráncosodás xD
2019. jún. 23. 20:50
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Mert buta vagy és beteg /komplexusos, gondolom csúnya is a fejed ezért a korosztályodnak nem kellesz de a tini kisfiúknak meg végülis mindegy, csak elmondhassák egymásnak, hogy megdugtak egy idősebb nőt...
2019. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Én nálad idősebb vagyok, de simán bepróbálkozik nálam az a korosztály, akikről írsz, szóval sokan buknak a náluk idősebb nőkre. Plusz a környezetemben elég sok olyan tartós (!) párkapcsolat van, ahol a pasi fiatalabb egy tízessel...

Nem tudom, mi az oka, de nekem is szoktak ilyen időszakok lenni az életemben, több éves párkapcsolatom is volt már nálam jóval fiatalabb férfival. Most épp a saját korosztályomban ismerkedem...

2019. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy idősebb barátnőm és több idősebb lánnyal is teljesen jól kijöttem. Amit leszűrtem, az kb. tényleg az, amit írtál: Hogy szimpatikus nekik, hogy egyszerre kisfiús és férfias is vagyok.

Kisfiússág alatt azt értem, hogy a fiatalabbak még kevésbé befásultak, kevésbé sablonok alapján viselkednek, kevésbé érdekli őket a környezet véleménye. Sokszor van bennük egy fiatalos dac és lelkesedés.

Szerintem ezzel amúgy nincs semmi gond. Rengeteg srácnak bejönnek az idősebb nők, szóval simán alakíthatsz ki komolyabb vagy lazább kapcsolatot. Szerintem ne aggódj, csak élvezd a dolgot.

2019. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Lehet egyfajta védekezési mechanizmus. Csalódtál az idősebbekben, most emiatt a fiatalabbak felé fordulsz. Olyan kicsit, mint amikor a "menőcsávó" szétalázza és kihasználja a nőt, aztán a nő hirtelen az "esetlenebb" sráchoz kezd vonzódni, hátha ő másabb. Ösztönös védekezési reakció is lehet.
2019. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért csak a pasinak lehetne fiatalabb nője?


Szex simán lehet, honnan szeded, hogy nem.

Akár kapcsolat is, ha sikerül találnod egy érettebb példányt 😊

2019. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a csalódás miatt. Már 3 éve vége van annak a kapcsolatnak, elmúlt a szerelem.


Igen, belsőleg is bennük van a kisfiú még, de már a felnőtt férfi is, viszont kívülről is ilyenek és ettől végem van :D

2019. jún. 23. 21:27
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen normális,30 körül nekem is a fiatalabb pasik kezdtek el tetszeni.
2019. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Használd ki szerintem. Nem muszáj minden kapcsolatot olyan komolyan venni, elég ha csak jól érzed magad.
2019. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!