Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sokkal fiatalabb (10-12 év) pasik érdekelnek? PRIVIT NEM KÉREK.

Figyelt kérdés

Volt egy komoly kapcsolatom, ott a férfi volt idősebb 10 évvel. Amióta annak vége lett, csak a velem egykorú, vagy fiatalabb férfiak vonzottak. Azóta ez a szám megy egyre lejjebb. Most is épp egy 12 évvel fiatalabb srác tetszik, előtte is 11 évvel volt fiatalabb, hát érte is nagyon odavoltam :) A nálam idősebbekre rá sem nézek egyáltalán, semmi vonzó nincs bennük.

A fiatalabbakban meg annyira vonz valami. Talán az, hogy egyszerre olyan kisfiúsak és férfiasak egyszerre, vagy nem tudom. Amúgy sajnos apuka nélkül nőttem fel, szóval inkább az idősebbeknek kéne vonzani, legalábbis még régebben valaki ezt mondta.

Mit csináljak, hogy ez elmúljon és magamhoz térjek? Én is tudom, hogy soha nem lehet ezekből komoly kapcsolat, még szex sem nagyon, hiszen őket nem érdeklik az idősebb érettebb nők.

(32 éves nő) PRIVIT NEM KÉREK!


2019. jún. 23. 20:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Érdekes egyébként, hogy úgy fél évvel ezelőtt viccből mondtam a barátnőmnek, hogy a következő jelölt már csak 22 lesz vagy 20? És tessék bejött :D
2019. jún. 23. 21:59
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem kell erre magyarázatot keresned, vélhetőleg nincs is rá sablon magyarázat.

Nekem sem volt soha idősebb pasim, de 1-2-3 év volt csak a korkülönbség.

Aztán jött egy jóval fiatalabb srác, akinek a közeledését poénnak vettem. Ez tartott kb. 3 hétig, amíg leülepedett bennem ez az egész, aztán rákerestem a facén, megnéztem alaposabban és rájöttem,hogy ez a pasi nekem kell.


Azóta nekem is bejönnek a fiatalabb pasik, és bár nem keresek ilyen kapcsolatot, a szemem simán megakad Rajtuk, és a korábbi évekkel ellentétben ma már nem találok ebben semmi rendkívülit.

Bár nem hiszek abban,hogy hosszútávon is működnek ezek a kapcsolatok látom,hogy akár még ilyen kivételek is lehetnek.

2019. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A gond az hogy velük ellentétben te nagyon már nem érsz rá kalandozni.
2019. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Drágaságom, egyrészt a fiatalabb fiúk imádják az idősebb nőket (egy részük), másrészt te még nem számítasz érett nő kategóriának, legalábbis a saját tapasztalataim alapján. :D Nincs mitől félned. Hajts rájuk nyugodtan!
2019. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalataid vannak drága utolsó? Kérlek mesélj még xD
2019. jún. 24. 17:21
 16/18 anonim ***** válasza:
30 évesen messze vagy az érett kategóriától. Olyan személyként, akinek csak idősebb női voltak, tudom. Harmincasként alig vagy érettebb a huszonéveseknél. :) Majd ha közelítesz a 40-hez... ;)
2019. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet. Mondjuk azért érettebbek a 30-asok, kivül-belül mint a huszonegykétévesek ;)
2019. jún. 24. 22:10
 18/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek szerint nem egy hétköznapi dolog ez, de annyira nem is beteges :D
2019. júl. 1. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!