Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, szerintetek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek érdemes közelednem hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves nő, köszönőviszonyban vagyunk csak. Néha látom az utcán, de ennyi. Nem merek közeledni felé, mert 10 évvel idősebb vagyok nála. Hasonló korú nőket kérdezném elsősorban: Ti megrémülnétek, vagy hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy tetszetek egy 10 évvel idősebb férfinak? Esélytelen a dolog?

2019. jún. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez túl nagy korkülönbség lenne, főleg, ha nem ismerem (a köszönőviszony azért messze van ettől).
2019. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, engem nem zavarna, de én mindig is az idősebb pasikra buktam. Személyfüggő, attól még, hogy engem nem riasztana vissza, mást lazán megijeszt a korkülönbség. A köszönőviszony ennek megítéléséhez tényleg kevés, próba szerencse- sok sikert azért!
2019. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: Pont ez a problémám, hogy megismerni sem tudom így igazán. Hisz ki hinné el, hogy nem kihasználni akarom, hanem megismerni? Eleve feltételeznék a rossz szándékot a közeledésben, hisz mi másért akarnék ismerkedni vele ugyebár... Pedig nem vagyok nőcsábász, sőt, nagyon tapasztalatlan vagyok az ilyesmiben.
2019. jún. 23. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kösönőviszony még kevés. Próbálj vele szóba elegyedni, aztán meglátod.
2019. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy hogy ő hogy áll a korkérdéshez majd kiderül. Egyáltalán ha eljuttok odáig.

Addig ne agyalj ezen, csak próbálj valahogy beszélni vele, beszélgetsz párszor és ha már dumálgattatok legalább háromszor-négyszer elhívod valahova.

A korkérdés csak akkor foglalkoztasson ha igent mond, találkoztok és esetlegesen ez szóba kerül.

2019. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ezt lehetetlen megmondani hivd el randira ès kiderül
2019. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem túl sok a 10 év.
2019. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam 18 évesen 29 éves nővel, voltam 32 évesen 21 évessel... Tehàt ez a lot kérdés egyénfüggő, próbálkozz, beszélgessenek és kiderül.
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!