Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítottak, akkor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottak, akkor érdemes lenne újra közelednem hozzá?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk egy lánnyal, kétszer volt randi, de én is inkább visszahúzódó vagyok, és mivel gyakorlatilag az első randi volt az első beszélgetésünk is, előtte nem ismertük egymást, így kicsit gyorsnak is tűnt a tempó. A lényeg az, hogy már az első randin is kicsit visszafogottabbnak tűnt a lány, aztán egy idő után közölte, hogy lett pasija, és hogy már régóta őt szerette, csak ez még nem tudatosult akkor benne. Viszont én is bejöttem neki, a barátnője elmondta nekem. Megtudtam, hogy szakítottak a barátjával, gyakorlatilag pár hetet voltak együtt, vagy 2-3 hónapot, de egyébként nem tudok semmit a magánéletükről, ilyenekről nem beszéltünk, nem is találkoztunk, csak fb-on írtunk néha egymásnak. Egyébként a srácot csak képről láttam, ezek alapján cigizős-ivós-bulizós típusú faszinak gondolom, valószínűsítem, hogy megszédítette a lányt a szövegével. Nem akarom magam jobbnak beállítani, mert őt sem ismerem, de az biztos, hogy őszinte lennék, nem használnék ki senkit, csak nem vagyok nagydumás. Szerintetek megérné újra próbálkoznom, vagy inkább felejtsem el végleg? Köszi a válaszokat.

2015. febr. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szereted a friss levest vagy inkább a mikrózott jön be? mert úgy látom az utóbbi
2015. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, de miért lenne tragédia, ha esélyt adnék neki, hátha tanult a hibájából, vagy ha mondjuk most már másképp lát pár dolgot?
2015. febr. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!