Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes közelednem még hozzá?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes közelednem még hozzá? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy eleve rossz kategóriában kutatok,mivel én még csak 17 leszek,a másik fél pedig csak 16.

A korom ellenére még soha sem volt barátnőm,nem is csókoltam nőt,semmi ilyesmi.Persze nem érzek emiatt nyomást magamon,hogy akkor nekem most feltétlenül ki kellene tapasztalnom dolgokat.Ezt csak azért említem,hogy a tapasztalatlanságomra világítsak rá.


Röviden a sztori : Szóval megtetszett egy lány egy másik osztályból,ezért szünetekben gyakran átmentem az osztályba ahol beszélgettem vele és a többiekkel is persze.Úgy vettem észre,hogy bejövök neki.

A lányt már régebb óta ismertem,mivel egy faluban is lakunk és édesapám egyik haverjának a lánya,még locsolódni is elmentünk náluk,ahol szintén órákig beszélgettem a hölggyel.

Miután sokszor elmentem szünetekben hozzájuk végre a kezembe kaptam a golyóimat és férfiként viselkedtem.

A beszélgetésébe beleiktattam a süteményeket,és azt mondtam spontán(persze előre elterveztem csak spontánnak akartam feltüntetni) "Ha már sütemény,nem volna kedved eljönni velem jövő héten szerdán X cukrászdába ?"

Erre csak annyit mondott,hogy "Talán",de mosolyogva és titokzatosan mondta.

Aztán még aznap rám írt,hogy ha komolyan gondoltam,akkor eljön velem.

Azután egész 1-ig beszéltünk chat-en,érdekes témákról,alig bírtuk egymást otthagyni.

Mindenféle nagyképűség mellőzésével mondhatom,hogy a dumám megvolt.Nem voltam túl érzéki,de egyszer,amikor az ismerősökhöz hasonlítottuk egymás tulajdonságait,akkor elmondtam neki,hogy egyiknek sincs tengerkék gyémántból a szeme,és aranyból a haja.

Ezt aranyosnak vélte és megjegyzést tett,a szép fekete göndör hajamra.

Másik nap elmentem az osztályába és fogalmam sem volt,hogy mit csináljak,ahogy a székben ült megmasszíroztam a nyakát és szelíden megcsókoltam az arcát,azután hétköznapi dolgokról csevegtünk,majd a szünet végén megcsókoltam ismét a feje búbját és visszatértem az osztályomban.

Azután mikor délután újra chat-eltünk elmondta,hogy neki ez gyors tempó,és szerinte még maradjunk a szavak szintjén.Persze ez érthető,mivel egyikünk sem volt még párkapcsolatban.

Azt mondtam,hogy nincs semmi gond.

Jókat beszélgettünk még mindig kedvesen,szív és puszi hangulatjelekkel.

Azután a randi előtt egy nappal,azt írta egyik beszélgetésünk közepén amit már sejtettem,amikor az egyszerű arcon csókolást firtatta ,hogy "nem is tudom,hogy mondjam,de nem érzem magam érettnek egy kapcsolatra,és nagyon sajnálom,hogy ezt nem személyesen mondom el,de nem lett volna mostanában alkalmam veled találkozni,most nem kérem,hogy legyél jóban velem,vagy legyünk barátok,de remélem ettől még fogsz nekem köszönni az utcán vagy ilyesmi"

Próbáltam eddig is,de mégsem tudtam nem beleélni magam,így persze,hogy megcsapott,de azt mondtam,hogy ezt nem muszáj ilyen komolyan vegye,tehernek és persze semmi baj,majd azután még beszélgettem vele,élőben másnap is,teljesen más dolgokról,hogy ne higgye azt,hogy bajom van vele.

Azóta eltelt pár hónap és ő írt rám,hogy beszélgessen velem,meg azután kikérte a véleményemet csak úgy egy színházi darabról.Csak úgy rámírt.

Azután vagy 2-szer ráírtam,2 különböző héten.

Most hogy vége lett a félévi vizsgaidőszaknak,ismét elmentem az osztályába párszor,mert nagyon tetszik,és hasonló a gondolkodásunk.,továbbá minden héten találkozunk a falusi fiatalok gyűlésén,és volt,hogy hazakísértem.

Szerintetek,tényleg elrontottam ?A viselkedésem azt sugallta,hogy neki kötelezőmódon lépést kell tartania velem.Elsiettem a dolgokat ?Mert a nővéremtől megkérdeztem egyet s mást,hogy hogyan kell a nőkkel bánni,és ő azt mondta,hogy az eddigi pasijaival smároltak már az első randin.



2016. jún. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén ha saját szemszögből nézem ez nekem is gyors lett volna. Ha meghívnak engem cukrászdába akkor biztos, hogy engem zavarna ha már előtte csókólgatják a nyakam. Persze nem tudom a lány milyen, de meg van az esély, hogy hasonlítunk és ő sem szereti amikor valaki már a randi előtt csak azért, mert elfogadta a meghívást "nyertügynek" érzi. Szóval igen, szerintem gyors voltál, de ha most lassabban újrakezded talán több sikerrel jársz. Ja, meg nekem mondjuk nagyon nem jönnének be ezek a dumák, hogy tengerkék gyémántból van a szemem de ez már lehet, hogy csak én vagyok xd.
2016. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A nyakát azt nem csókoltam meg,mert az tudom,hogy már túl sok lett volna,csak ugye ha valakinek születésnapja van,akkor is arcon csókoljuk,gondoltam nem lesz baj,mivel már előtte is ismertem a lányt.


A dumával kapcsolatosan pedig soha sem szoktam megjegyzést tenni a testére egy nőnek,max. annyi,hogy csinos meg szép,de még ezt is csak nagyon ritkán(az illetőnek pl. csak egyszer mondtam,hogy szép),mert félek,hogy azt hiszik rólam,csak a teste fogott meg,ilyen hajmeresztő romantikus megjegyzést meg csak egyszer mondtam.

Szerinted,hogyan kellett volna udvaroljak neki,ha ez már sok ?

El kellene mondjam neki,hogy kedvelem ?De hát nem nyilvánvaló ?

2016. jún. 4. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
De már nyilvánvaló, hogy kedveled. Csak hívd el szerintem megint fagyizni vagy valami de először menjetek úgy mint csak barátok. Aztán ha neki is tetszel akkor azt majd elkezdi kimutatni ő is éd akkor majd amikor biztosabb vagy a dolgodban kezdj el kicsit komolyabb vizekre evezni, ha érted. :) Nekem legalábbis ez jönne be, de mint írtam nem ismerem a lányt és lehet, hogy ő teljesen masképp gondolja.
2016. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval hívjam el még egyszer ?

Ne legyek instantabb ? Pl. Iskola után megvárnám az épület előtt,és azután szóba erednék vele,és már akkor megkérdezném ha most lenne kedve-e hozzá ?Ahelyett,hogy előre megbeszélt időpontot tűznék ki ?

2016. jún. 5. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis az is jó. Sőt, talán jobb is. Úgy nem lesz annyira randis az első és nem fog senki rástresszelni. Szóval ja, inkább csináld úgy. :)
2016. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!