Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar velem összejönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem összejönni a srác, mert nem családi házban élek. Most ez szerintetek mi?

Figyelt kérdés
Tök jól elbeszélgettem egy sráccal, a szomszéd faluban él, én városban. Már másfél hete 0-24 beszélgettünk, írta, hogy mennyire szimpi vagyok neki, várja a randit stb. Egyszer csak megkérdezte a város melyik részén élek (kisváros, ismeri). Mondtam neki. Erre: de ugye családi házban??? Mondom nem, 2. emeleten. Erre hogy azt hitte, hogy a kertvárosban élek és így tárgytalan. Többet nem írt vissza, pedig folyton aktív. Most ez szerintetek...? És nem is hiszem, hogy így akart lerázni, mert semmi fura nem volt ez előtt a kérdés előtt, hanem bókolt stb.
2019. jún. 23. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
De nem is értem. Kiírod a kérdést is, neki is írsz... Mindezek után. Ne csináld már kérlek, hagyjad a fenébe. Degenerált
2019. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Most őszintén, mi honnan tudjuk hogy ez most mi??
2019. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. Emelettnél nagyobb a fű ültetvények és bővíteni szeretné, dehát evvan.
2019. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Az a megérzésem, h rasszista. És hátha azon a tájékon sok a roma származású és nem akar odajárni udvarolni, ez lehetséges?
2019. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, kevés a roma a városunkban, legalábbis a többi városhoz képest, osztrák határszéli kisváros és én a városközpontban élek, ők pedig egy távoli részen.
2019. jún. 23. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy egy idióta, lépj tovább.
2019. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolta, gyorsan beköltözik hozzátok.

Tudod, mint a régi viccben, hogy lelkes horgász motorcsónakkal rendelkező hölgyet keres. Képéket a kiadóba kér a csónakról.

Ugyanez, csak lakással, és nem vicc.

2019. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Megértem a srácot, én is családi házban élek, ez a minimum. :))
2019. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen dolgot tudok elképzelni: a lakásban élőket (helytelenül) proletároknak gondolja, és ki nem állhatja a proletárokat.
2019. jún. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az "úr" nem társat, hanem kertes házat keres.Az ingatlanhirdetéseknél keresgéljen.

Még jó, hogy ilyen hamar kimutatta a fogát.Előre sajnálom azt a kertesházban lakó nőt, akire majd rámászik ez az élősdi.Fuj

2019. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!