Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy akar-e látni a srác?

Figyelt kérdés

Elhívtam már egyszer találkozni, és utána írt is egyből, hogy jól érezte magát, és azóta is beszélünk minden nap, és nőként is bejövök neki, de nem hív el találkozni.

Ennyi alapján az lenne a logikus, hogy hagyjam a fenébe, úgy sem érdeklem, de amúgy meg nem így érzem. Mély témákról szoktunk beszélgetni, nem csak ez a köszi, megvagyok kategória, és élőben is nagyon meg volt az összhang, egész nap együtt voltunk.


Szerintetek megint hívjam el én találkozni? Nem vagyok az a szégyenlős típus, nem ez zavar, csak nem akarok feleslegesen nyomulni...


Ti mit tennétek?


23N


2018. júl. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne nyomulj. :D F
2018. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hívd randira. Neki is lépnie kell ha akar téged. Én is jártam már így, bár nem én hívtam randira de második már nem lett belőle. Maradtunk a beszélgetésnél írogatásnál. Rájöttem hogy nem kellek neki igazán hanem neki ennyi elég, így kényelmes.
2018. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Ha akarna valamit, már lépett volna. Lehet most nem akar komolyabb kapcsolatot vagy fene tudja. Azért a kapcsolatot ne építsd le, szimplán csak ne erőltesd a dolgokat :)


24F

2018. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem hív el ő téged, mert azt gondolja hogy te ezt megteszed helyette.
2018. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ő a Hegy vagy Mohamed? :D
2018. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!